Trwa ładowanie...
11-09-2009 11:34

"Goło i wesoło" w telewizji Ojców Franciszkanów

"Goło i wesoło" w telewizji Ojców Franciszkanów
d32c9e3
d32c9e3

Należąca do zakonu Ojców Franciszkanów telewizja Puls powoli wycofuje się z emisji programów religijnych, emitując w zamian liczne seriale i programy rozrywkowe - wytyka "Nasz Dziennik".

Według gazety, w informacji o programie stacji "przez przeoczenie" zabrakło danych o terminach emisji jeszcze niedawno nadawanej "Godziny Miłosierdzia". Z wizji znikła już m.in. "Audiencja generalna", a czas na programy katolickie został zarezerwowany w godzinach porannych.

W zamian otrzymaliśmy liczne seriale i programy typu "ukryta kamera", z "Goło i wesoło" włącznie - ironizuje "Nasz Dziennik".

Gazeta dodaje, że w programie telewizji, publikowanym do niedawna na stronach internetowych stacji oraz w dodatkach telewizyjnych do gazet, nie znalazł się żaden z katolickich tytułów. Wynika z niego, że codziennie, wczesnym rankiem emitowany jest tylko reportaż religijny.

Pytana o los programów religijnych Agata Kwiatkowska, rzecznik prasowy stacji, zaznaczyła, że spośród katolickich programów w ofercie stacji znalazła się "Godzina Miłosierdzia" i jest ona emitowana codziennie o 5.30. Tyle że z programu wynika, iż o tej porze zaplanowane zostały tytuły: "Taki jest świat", "Świat mody" lub "Warzecha. Taki był tydzień". Dopiero po pytaniu "Naszego Dziennika" strona internetowa stacji została uzupełniona o brakujące dane w programie.

d32c9e3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32c9e3