Trwa ładowanie...
d1bq5od
Megafon.pl
Aktualności

''Graves'': Nick Nolte pozostaje w polityce

Nick Nolte nie zniknie z małego ekranu. Telewizja Epix podjęła decyzję o realizacji drugiego sezonu serialu "Graves", w którym gra główną rolę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nick Nolte fot. Epix
Nick Nolte fot. Epix (Megafon.pl Materiały Prasowe)
d1bq5od

W telewizyjnej produkcji Nick Nolte wciela się w byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. 25 lat po tym, jak opuścił urząd, polityk zdaje sobie sprawę, że jego działania zniszczyły kraj. Z pomocą asystenta, postanawia naprawić swe błędy, tymczasem jego żona Margaret (Sela Ward) realizuje własne ambicje polityczne. Pierwszy sezon składał się z 10 odcinków, drugi będzie liczył tyle samo.

W obsadzie podziwiać można również takich aktorów jak Skylar Astin, Isaiah Miller, Heléne Yorke, Chris Lowell i Callie Hernandez. Twórcą serialu jest Joshua Michael Stern. Nick Nolte nie wybiera się na razie nie tylko na telewizyjno-polityczną emeryturę, ale i na emeryturę kinową. Na dużym ekranie mogliśmy go niedawno podziwiać w filmie "Piknik z niedźwiedziami". W planach ma kilka kolejnych premier. Zdjęcia do drugiego sezonu "Graves" powinny wystartować na początku roku 2017.

d1bq5od

Podziel się opinią

Share
d1bq5od
d1bq5od