Trwa ładowanie...
d2wb8m2

Grey nadal uwodzi Amerykanów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grey nadal uwodzi Amerykanów
d2wb8m2

Film "Pięćdziesiąt twarzy Greya" drugi tydzień z rzędu znalazł się na pierwszej pozycji amerykańskiego box office.

Erotyczny thriller z Dakotą Johnson i Jamie Dornanem zarobił w weekend 23 miliony dolarów. Całkowity dochód w USA to już 130 milionów dolarów, a na świecie 410 milionów dolarów.

Pierwsza nowość tego weekendu to "McFarland, USA". Głównym bohaterem jest autentyczna postać - trener Jim White (Kevin Costner), który w latach 80. w tytułowej miejscowości położonej w Kalifornii postawił na drużynę składającą się z samych Latynosów i wygrał stanowe rozgrywki. W obsadzie znaleźli się także Maria Bello i Morgan Saylor. Za kamerą stanął Niki Caro. Film zarobił w trzy dni 11,3 miliona dolarów, co pozwoliło na zajęcie czwartej pozycji.

d2wb8m2

Oczko niżej uplasowała się komedia The DUFF. Bohaterką jest niezbyt urodziwa, ale inteligentna 17-latka imieniem Bianca. Dziewczyna zakochuje się w popularnym chłopaku, którego, jak jej się zdawało, nie znosiła. W rolach głównych występują Mae Whitman, Robbie Amell i Bella Thorne. Film zarobił w weekend 11 milionów dolarów.

Ostatnie nowość to "Hot Tub Time Machine 2", czyli kontynuacja "Jutro będzie futro". Na planie ponownie spotkali się Craig Robinson, Rob Corddry, Clark Duke i Chevy Chase. Zabrakło Johna Cusacka, ale pojawiły się nowe twarze, w tym Adam Scott i Gillian Jacobs. W filmie, Lou (Corddry), zwany ojcem internetu, zostaje zastrzelony. Koledzy postanawiają więc uruchomić wehikuł czasu, by ocalić przyjaciela. Komedia zarobiła 5,8 miliona dolarów.

Oto pełne zestawienie:
1. "Pięćdziesiąt twarzy Greya" - 23,2 miliona dolarów
2. "Kingsman: Tajne służby" - 17,5 miliona dolarów
3. "Spongebob: na suchym lądzie" - 15,5 miliona dolarów
4. "McFarland, USA" 11,3 - miliona dolarów
5. "The DUFF" 11 milionów dolarów
6. "Snajper" - 9,6 miliona dolarów
7. "Hot Tub Time Machine 2" - 5,8 miliona dolarów
8. "Jupiter: Intronizacja" - 3,6 miliona dolarów
9. "Gra tajemnic" - 2,5 miliona dolarów
10. "Paddington" - 2,2 miliona dolarów

d2wb8m2

Podziel się opinią

Share

d2wb8m2

d2wb8m2