Trwa ładowanie...

"Gwiezdne wojny". Jest zapowiedź 9. odsłony, czyli "The Rise of Skywalker"

Disney zaczyna podgrzewać emocje wokół nowej odsłony "Gwiezdnych wojen". Wypuścili pierwszy teaser nadchodzącego filmu. Fani pewnie liczyli na więcej. Ale tylko zobaczcie, jak się prezentują bohaterowie!

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Gwiezdne wojny". Jest zapowiedź 9. odsłony, czyli "The Rise of Skywalker"
Źródło: Youtube.com
dxr7r53

"Gwiezdne wojny" - pierwszy zwiastun

Czy ludzie jeszcze podniecają się "Gwiezdnymi wojnami"? W ostatnim czasie sporo mówi się o tym, że taka pogoń za starymi filmami i wyciskanie kontynuacji robi się męcząca. Długo by wymieniać, ile filmów postanowiono odkurzyć i zaserwować widzom w kinach. Powrót "Gwiezdnych wojen" był wielkim przeżyciem dla fanów. Ale pojawiają się głosy, że filmy opowiadające o historiach pobocznych bohaterów (jak choćby "Solo: A Star Wars Story") niczym nie zachwycają.

Cóż, przed nami kolejna odsłona historii międzygalaktycznego imperium. W sieci pojawiła się zapowiedź nowego filmu "The Rise of Skywalker". I jeśli pytacie, czy w ludziach dalej jest taki entuzjazm jak przed laty, to odpowiedź nasuwa się, gdy sprawdzi się licznik wyświetleń pod klipem na YouTube.

W chwili pisania tego tekstu klip obejrzało przeszło 600 tys. osób. - Historia pokoleń zmierza ku końcowi - czytamy pod filmem.

dxr7r53

Połowę klipu stanowią fragmenty poprzednich filmów serii. Dopiero pod koniec widzimy nieco nowych scen. W tym - co najlepsze - Ray w pełnej okazałości. Czyżby romansowała z Ciemną Stroną? Plus wiadomo, że wraca Imperator Palpatine, więc z pewnością będzie się działo.

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

"The Rise of Skywalker" - kiedy?

Premiera filmu zapowiedziana jest w Polsce na 19 grudnia 2019 roku. Iście świąteczny czas dla fanów.

A przypomnijmy, że pod koniec roku na Disney+ będzie można oglądać serial "The Mandalorian". Fani serii "Gwiezdnych Wojen" nie powinni być zawiedzeni.

dxr7r53

Według informacji, jakie podał New York Times, Disney na produkcję serialu przeznaczył ok. 100 mln dolarów, a pierwszy sezon będzie liczył 10 odcinków (tak przynajmniej podaje portal IMDb.com). Wciąż niewiele wiadomo o samej fabule "The Mandalorian" . Wiemy natomiast, że zadebiutuje na Disney+ już 12 listopada 2019 roku.

Zobacz też: "The Mandalorian": Zwiastun serialu o Gwiezdnych Wojnach

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dxr7r53

Podziel się opinią

Share
dxr7r53
dxr7r53