Trwa ładowanie...

''Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy'' w ''Teorii wielkiego podrywu''

Bohaterami sitcomu są naukowcy i fani science fiction.
Share
''Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy'' w ''Teorii wielkiego podrywu''
d1tekgl

Twórcy serialu " Teoria wielkiego podrywu " zamierzają w nadchodzącym sezonie uwzględnić motyw zbliżającej się premiery filmu " Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy ".

Panowie są znani z zamiłowania do "Gwiezdnych wojen", nie powinno więc dziwić, iż wątek najnowszej, powstającej obecnie części kosmicznej sagi pojawi się w nadchodzącym sezonie. Producent Steve Molaro nie wie jednak jeszcze dokładnie, w jaki sposób kinowa produkcja zagości w serialu. - Mamy naprawdę kilka fajnych pomysłów - zapewnia.

W rolach głównych ponowie wystąpią Jim Parsons, Leonard Johnny Galecki, Howard Simon Helberg i Raj Kunal Nayyar. Premiera 9. sezonu została wyznaczona na 21 września.

d1tekgl

Przypomnijmy, że akcja obrazu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" rozgrywać się będzie 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi". W nowej części kosmicznej opowieści do swoich ról wracają Mark Hamill, Harrison Ford i Carrie Fisher, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker i Warwick Davis. Ponadto na ekranie pojawią się Oscar Isaac, John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Domhnall Gleeson, Lupita Nyong'o, Gwendoline Christie, Crystal Clarke, Pip Anders i Max von Sydow.

Dzieło wyreżyserował J.J. Abrams, który również - razem z Lawrence'em Kasdanem - napisał scenariusz. Muzyką zajął się John Williams, a zdjęciami Daniel Mindel.
Premiera zapowiedziana została na 18 grudnia.

d1tekgl

Podziel się opinią

Share
d1tekgl
d1tekgl