Trwa ładowanie...
dnc7so3

''Gwiezdne wojny'' w głowie się nie mieszczą

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Gwiezdne wojny'' w głowie się nie mieszczą
dnc7so3

Nie możecie się doczekać premiery filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy"? Oglądaliście animację "W głowie się nie mieści"? Jeżeli odpowiedź na te dwa pytania brzmi tak, nie możecie przegapić tego wideo.

Na YouTube pojawiła się niestandardowa zapowiedź nowych "Gwiezdnych wojen". Tym razem zwiastun, który wywołał tyle zamieszania kilka dni temu, jest oglądany przez bohaterów przebojowej animacji "W głowie się nie mieści". Wam też towarzyszyły takie emocje - zaciekawienie, lęk, ekscytacja, radość? Myśl, że trzeba tak długo - aż do grudnia - jeszcze czekać?

dnc7so3

Za wideo stoi studio Disneya, które właśnie przygotowuje premierę "W głowie się nie mieści" na Blu-ray. Dlaczego więc nie połączyć promocji z najbardziej oczekiwaną produkcją najbliższych miesięcy?

Przypomnijmy, że akcja "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia mocy" rozgrywać się będzie 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi". W nowej części kosmicznej opowieści do swoich ról wracają Mark Hamill, Harrison Ford i Carrie Fisher, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker i Warwick Davis. Ponadto na ekranie pojawią się Oscar Isaac, John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Domhnall Gleeson, Lupita Nyong'o, Gwendoline Christie, Crystal Clarke, Pip Anders i Max von Sydow.

Reżyser J.J. Abrams - razem z Lawrence'em Kasdanem - napisał też scenariusz. Muzyką zajął się John Williams, a zdjęciami Daniel Mindel.

Do kin w Polsce film trafi 18 grudnia.

dnc7so3

Podziel się opinią

Share

dnc7so3

dnc7so3