Trwa ładowanie...
d3cdylt
Aktualności

''Hardcore Henry'' z hardcore'owym i nastrojowym soundtrackiem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Hardcore Henry'' z hardcore'owym i nastrojowym soundtrackiem
d3cdylt

Twórcy filmu "Hardcore Henry" ujawnili kilka informacji na temat soundtracku.

Hardcore Henry oprócz strzelania i pościgów ceni sobie również dobrą nutę. Dlatego na ścieżce muzycznej znalazły się starannie dobrane utwory. Henry jest wszechstronny, będzie więc i hardcore'owo i nastrojowo. Muzyka do filmu jest niezwykle dynamiczna i dostosowana do żywego tempa akcji, charakterystycznego dla tego gatunku kina.

Przygodę w świecie Henry'ego widz rozpocznie od jednego z najlepszych numerów Queen "Don't Stop Me Now". Pierwszy wers piosenki to niemalże motto życiowe głównego bohatera. Ponadto pojawią się The Stranglers z "Let Me Down Easy', The Tempations z "My Girl", The Drums z "Down By The Water" czy The Sonics z "Strychnine". Soundtrack ukaże się 15 kwietnia.

d3cdylt

W oficjalnym synopsisie filmu czytamy: "Nie pamiętasz niczego. Głównie dlatego, że zostałeś właśnie wskrzeszony przez swoją żonę (Halley Bennett), która mówi ci, że masz na imię Henry. Gratulacje, jesteś teraz cyborgiem. Pięć minut później twoja żona zostaje porwana, a ty prawdopodobnie powinieneś ją uratować. Kto ją dorwał? Ma na imię Akan (Danila Kozlovsky) i jest psychotycznym megalomanem z telekinetycznymi zdolnościami i niekończącą się armią najemników. Znajdujesz się również w nieznanym ci mieście - w Moskwie i każdy chce cię zabić. Każdy, oprócz tajemniczego, brytyjskiego kolesia o imieniu Jimmy (Sharlto Copley). Być może jest po twojej stronie. Powodzenia Henry. Będzie ci ono potrzebne...".

Zwiastun można obejrzeć pod tym adresem.

Obraz Ilyi Naishullera zrealizowany z punktu widzenia głównego bohatera, do polskich kin wejdzie 8 kwietnia. W rolach głównych występują Tim Roth oraz Sharlto Copley.

d3cdylt

Podziel się opinią

Share

d3cdylt

d3cdylt