Trwa ładowanie...
d41cijd

Harry Potter: Nicholas Read ukarany za publiczne obnażanie. To nie pierwszy raz

Nicholas Read przed laty grał Goblina w "Harrym Potterze" i Ewoka w "Powrocie Jedi". Ostatnio załapał fuchę na wieczorze kawalerskim, przez którą znowu popadł w konflikt z prawem.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Nicholas Read grał m.in. Goblina w pierwszym filmie z serii "Harry Potter"
Nicholas Read grał m.in. Goblina w pierwszym filmie z serii "Harry Potter"Źródło: Materiały prasowe
d41cijd

Jak podaje BBC, 48-letni Read odpowiedział przed sądem za publiczne obnażanie się w nadmorskiej miejscowości Ingoldmells (200 km na północ od Londynu), w którym znajduje się popularny park rozrywki Fantasy Island.

Obejrzyj: Elegancki Maciej Musiał pozuje z fanami i rozdaje autografy

Pijany Read przebrany za dżokeja zdjął spodnie i próbował załatwić się przed automatem do gier. Był przekonany, że to publiczna toaleta.

d41cijd

Mierzący 130 cm mężczyzna przyznał się do winy, choć utrzymuje, że był zbyt pijany, by pamiętać swoje zachowanie. Karą za publiczne obnażanie się było 12 miesięcy prac społecznych.

Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, gdy Read popada w konflikt z prawem po nadużyciu alkoholu. W 2011 r. został skazany na 20 tygodni więzienia w zawieszeniu za obnażanie się przed 17-latką w pociągu.

  Forum
Źródło: Forum

Zobacz także: Moja kolacja z Herve. Tragiczna historia aktora, który nie wytrzymał bólu

d41cijd

W 2004 r. brał udział w imprezie noworocznej przebrany za krasnala Królewny Śnieżki. Pijany Read miał wejść do łóżka, w którym spał menadżer ze swoją dziewczyną, a następnie położyć dłoń kobiety na swoim kroczu.

W jego kartotece znajduje się również zapis o sprośnych telefonach, które wykonywał z pokoju hotelowego w 1995 r.

Nicholas Read wystąpił w takich hitach jak "Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi", "Labirynt" z Davidem Bowiem czy "Harry Potter i Kamień Filozoficzny", gdzie zagrał niewymienionego w napisach końcowych Goblina. Przy okazji najnowszej rozprawy w sądzie przyznał, że od dłuższego czasu ma problem znalezieniem pracy w filmie i musi m.in. występować na wieczorach kawalerskich. Po ostatnim incydencie ma jednak unikać zleceń, które mogą się wiązać z nadużywaniem alkoholu.

Zobacz także: Mali wielcy aktorzy. Rozmiar nie ma znaczenia

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d41cijd

Podziel się opinią

Share
d41cijd
d41cijd