Trwa ładowanie...

Harry Potter: Nicholas Read ukarany za publiczne obnażanie. To nie pierwszy raz

Nicholas Read przed laty grał Goblina w "Harrym Potterze" i Ewoka w "Powrocie Jedi". Ostatnio załapał fuchę na wieczorze kawalerskim, przez którą znowu popadł w konflikt z prawem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Harry Potter: Nicholas Read ukarany za publiczne obnażanie. To nie pierwszy razŹródło: Materiały prasowe
djloydd

Jak podaje BBC, 48-letni Read odpowiedział przed sądem za publiczne obnażanie się w nadmorskiej miejscowości Ingoldmells (200 km na północ od Londynu), w którym znajduje się popularny park rozrywki Fantasy Island.

Obejrzyj: Elegancki Maciej Musiał pozuje z fanami i rozdaje autografy

Pijany Read przebrany za dżokeja zdjął spodnie i próbował załatwić się przed automatem do gier. Był przekonany, że to publiczna toaleta.

djloydd

Mierzący 130 cm mężczyzna przyznał się do winy, choć utrzymuje, że był zbyt pijany, by pamiętać swoje zachowanie. Karą za publiczne obnażanie się było 12 miesięcy prac społecznych.

Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, gdy Read popada w konflikt z prawem po nadużyciu alkoholu. W 2011 r. został skazany na 20 tygodni więzienia w zawieszeniu za obnażanie się przed 17-latką w pociągu.

Forum
Źródło: Forum

W 2004 r. brał udział w imprezie noworocznej przebrany za krasnala Królewny Śnieżki. Pijany Read miał wejść do łóżka, w którym spał menadżer ze swoją dziewczyną, a następnie położyć dłoń kobiety na swoim kroczu.

W jego kartotece znajduje się również zapis o sprośnych telefonach, które wykonywał z pokoju hotelowego w 1995 r.

djloydd

Nicholas Read wystąpił w takich hitach jak "Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi", "Labirynt" z Davidem Bowiem czy "Harry Potter i Kamień Filozoficzny", gdzie zagrał niewymienionego w napisach końcowych Goblina. Przy okazji najnowszej rozprawy w sądzie przyznał, że od dłuższego czasu ma problem znalezieniem pracy w filmie i musi m.in. występować na wieczorach kawalerskich. Po ostatnim incydencie ma jednak unikać zleceń, które mogą się wiązać z nadużywaniem alkoholu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

djloydd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djloydd