Trwa ładowanie...
d3x7bo3
Aktualności

Hipnotyczny soundtrack do "Neon Demon" w dniu premiery filmu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hipnotyczny soundtrack do "Neon Demon" w dniu premiery filmu
d3x7bo3

W piątek, 22 lipca, do kin trafi najnowszy film Nicolasa Winding Refna ("Drive", trylogia "Pusher"), "Neon Demon" - psychologiczny thriller z Elle Fanning w roli głównej. Tego samego dnia w sprzedaży pojawi się płyta ze ścieżką dźwiękową Cliffa Martinez.

Elektroniczny, niemal w całości syntezatorowy podkład muzyczny wspaniale podkreśla opowieść o kobietach owładniętych obsesją cielesnego piękna, w scenerii spowitego mrokiem Los Angeles. Oprócz ilustracyjnych kompozycji Martineza na soundtracku znajdziemy również znany z polskiego zwiastuna filmu utrzymany w stylu dark electro utwór "The Demon Dance", autorstwa Juliana Windinga, bratanka reżysera. Płytę zamyka piosenka Sii "Waving Goodbye", wyprodukowana przez Diplo. Nagrania można posłuchać pod tym adresem.

Soundtrack do filmu "Neon Demon" ukaże się na płycie CD oraz 180-gramowym winylu w różnych kolorach.

d3x7bo3

Obraz jest horrorem i opowiada o Jesse (Elle Fanning), aspirującej modelce, która przeprowadza się do Los Angeles. Na miejscu dziewczyna staje się celem grupy kobiet z obsesją na punkcie piękna. Panie chcą pochłonąć młodość i witalność Jesse.

Polski zwiastun "Neon Demon" znajduje się tutaj.

W obsadzie znaleźli się również Jena Malone, Karl Glusman, Bella Heathcote, Abbey Lee, Desmond Harrington, Christina Hendricks i Keanu Reeves.

d3x7bo3

Podziel się opinią

Share

d3x7bo3

d3x7bo3