Trwa ładowanie...

Historia Freddiego Mercury'ego wkrótce na DVD

Share
Freddie Mercury
Freddie MercuryŹródło: MTJ Agencja Artystyczna
d2wj96s

18 stycznia na DVD ukaże się film dokumentalny "Queen - Historia Freddiego Mercury'ego", czyli kolejna część cyklu "gwiazdy muzyki rozrywkowej".

Nazywano go najwspanialszym wykonawcą dwudziestego wieku, najlepszym showmanem wszech czasów i nadawano mu tytuł Mister Entertainment, ale te przymiotniki tylko w nikłej części odzwierciedlają niezwykłe talenty Freddiego Mercury’ego. A co powiecie o nim, jako jedynym w swoim rodzaju kompozytorze? Utalentowanym bandleaderze? Wyśmienitym wokaliście? Mądrym biznesmanie? Freddie był tym wszystkim i więcej, a w niniejszym filmie dokumentalnym przyjrzymy się jego geniuszowi pod światłem scenicznego jupitera.

* Płyta zawiera:*

d2wj96s

- historyczne występy muzyczne wybrane przez radę cenionych ekspertów
- nieznane materiały filmowe, niepublikowane wywiady i rzadko oglądane fotografie
- wywiady, komentarze, krytyki i refleksje, których dostarczą: przyjaciel Freddiego – Paul Gambaccini, dziennikarze rockowi – Malcolm Dome, Mick Wall, Jerry Ewing i John Robb, DJ Paul Burnett oraz artyści składający mu hołd – Steve Littlewood i Joseph Lee Jackson
- nagrania na żywo i studyjne z najlepszych występów muzycznych Freddiego.

„Queen – Historia Freddiego Mercury’ego” to kolejny film z serii filmów dokumentalnych o gwiazdach muzyki rozrywkowej. W przygotowaniu do wydania poniższe tytuły:

• Guns N’Roses - Sex N’ Drugs N’ Rock N’ Roll
• Iggy Pop - Pasja życia.

Zobacz także:

d2wj96s

**[

ANIA MUCHA: OD LOLITKI DO SEKSBOMBY! ]( http://aleseriale.pl/gid,5832,img,218340,fototemat.html ) **

d2wj96s

Podziel się opinią

Share
d2wj96s
d2wj96s