Trwa ładowanie...
25-05-2007 12:12

'Hity na czasie' TVP2 i Radia Eska

Share
'Hity na czasie' TVP2 i Radia Eska
d2qtacc

10 czerwca TVP2 transmitować będzie ze Szczecina pierwszy program z cyklu 'Hity na czasie'.

Cykl ten składa się z szeregu letnich koncertów z udziałem największych gwiazd współczesnej sceny muzycznej, kierowanych do młodego widza. Program jest przygotowywany wspólnie przez TVP2 i Radio Eska.

Pod względem rozmachu inscenizacyjnego i artystycznego będą to wydarzenia co najmniej takie, jak w poprzednich dwóch latach, które stały się największym i najpopularniejszym tego rodzaju przedsięwzięciem w Polsce. Podczas ubiegłorocznej edycji każdy z koncertów gromadził średnio 70-tysięczną publiczność, a przed telewizorami Dwójki przeszło 2 milionowe audytorium. Koncerty z cyklu „Hity na czasie” mają mieć w tym roku interaktywny charakter. Planowany jest konkurs sms-owy i audiotele, gdzie widzowie będą głosować w trakcie trwania koncertów na ich zdaniem najlepszy przebój tegorocznej trasy. „Hity na czasie” zakończy finałowy koncert w Zielonej Górze, w trakcie którego ogłoszone zostanie nazwisko laureata tegorocznej edycji programu.

d2qtacc

„Hity na czasie” poprowadzą znani z poprzedniej serii prezenterzy Radia Eska – Paweł Pawelec i Marcin Bisiorek oraz prezenterzy Dwójki – Dorota Wellman i Marcin Prokop. W tym roku TVP2 planuje transmisje w niedziele o godz. 21.00 – część I (45 minut) i o 21.55 – część II (także 45 minut). Koncerty odbędą się w największych polskich miastach – Szczecinie (10 czerwca), Białymstoku (24 czerwca), Wrocławiu (8 lipca), Gdańsku (22 lipca), Bydgoszczy (19 sierpnia), Krakowie (2 września) i Zielonej Górze (16 września).

10 czerwca w Szczecinie wystąpią: Infernal, September, Stereoliza, Sylver, Jeden Osiem L, Jay Delano i Patrycja Markowska, natomiast 24 czerwca w Białymstoku: Akcent, MILK INC, Bodies Without Organ, Danzel i Sophie Ellis Bextor.

d2qtacc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qtacc