Trwa ładowanie...
20-11-2015 13:18

''Hobbit: Bitwa Pięciu Armii'': Premiera wydania rozszerzonego od 17 listopada [BLU-RAY/ BLU-RAY 3D/ DVD]

''Hobbit: Bitwa Pięciu Armii'': Premiera wydania rozszerzonego od 17 listopada [BLU-RAY/ BLU-RAY 3D/ DVD]Źródło: Galapagos
d23ed2k
d23ed2k

20 minut nowych i rozszerzonych scen niepokazywanych nigdy w kinach oraz ponad 9 godzin dodatków specjalnych znajdą fani w wydaniu rozszerzonym superprodukcji „Bitwa Pięciu Armii” w reżyserii Petera Jacksona. Nominowany do Oscara obraz jest ostatnią odsłoną trzyczęściowej ekranizacji ponadczasowej powieści „Hobbit” J.R.R. Tolkiena opowiadającej o wydarzeniach poprzedzających fabułę trylogii „Władca Pierścieni”. Film w wydaniu rozszerzonym będzie dostępny już od 17 listopada w formie 5-płytowego wydania Blu-ray 3D, zawierającego wersję Blu-ray 3D oraz Blu-ray 2D, wydania 3-płytowego na Blu-ray oraz 5-płytowego na DVD w ozdobnym kolekcjonerskim opakowaniu!

Wielka przygoda w Śródziemiu od teraz będzie jeszcze większa! Obok 20 minut dodatkowego materiału filmowego w Wydaniu superprodukcji „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii” znajdzie się ponad 9 godzin nowych dodatków specjalnych m.in. komentarz reżysera, producenta i scenarzysty Petera Jacksona oraz producentki i scenarzystki Philippy Boyens, kolejne części dokumentu „Kroniki Hobbita” opowiadającego o realizacji superprodukcji i wiele więcej. W wydaniach rozszerzonych filmu poza oryginalną, angielską wersją dźwiękową dostępna także jest polska wersja językowa (lektor).

WYDANIE BLU-RAY 3D, BLU-RAY i DVD:

Superprodukcja „Bitwa Pięciu Armii” Wydanie rozszerzone już od 17. listopada będzie dostępna w formie 5-płytowego wydania Blu-ray 3D, zawierającego wersję Blu-ray 3D oraz Blu-ray 2D filmu, wydania 3-płytowego na Blu-ray oraz 5-płytowego na DVD. Wszystkie wydania zawierają aż 20 minut nowego materiału filmowego oraz ponad 9 godzin dodatków specjalnych:

d23ed2k

• KOMENTARZE TWÓRCÓW
* • NOWA ZELANDIA: DOM ŚRÓDZIEMIA – CZĘŚĆ 3*
• ZBIERA SIĘ NA BURZĘ
• KRONIKI HOBBITA – CZĘŚĆ 3 - Dołącz do obsady i twórców , którzy opowiadają o swoich najbardziej pamiętnych momentach z planu filmowego, zobacz proces kręcenia niesamowitych scen akcji i wyczynów kaskaderskich.
• DODATKI SPECJALNE CZĘŚĆ 12: TUTAJ, NA KOŃCU PODRÓŻY - Stań u boku ekipy filmowej i zobacz proces kręcenia jednej z największych bitew, jakie widziano na wielkim ekranie. Zobacz jak makijaż, włosy, charakteryzacja, kostiumy i broń powołały do życia nowych bohaterów, stań się świadkiem kluczowych scen. Dołącz do filmowców podczas tworzenia najbardziej emocjonującej wyprawy do Śródziemia.

d23ed2k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23ed2k