Trwa ładowanie...
d2bstes
Aktualności

Horror w najlepszym wydaniu na polskim plakacie ''Uśpionych'' - w kinach od 16 maja

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horror w najlepszym wydaniu na polskim plakacie ''Uśpionych'' - w kinach od 16 maja
(Kino Świat)
d2bstes

Prezentujemy oficjalny polski plakat „Uśpionych” - paranormalnego horroru twórców „Kobiety w czerni”, który powstał w legendarnej wytwórni Hammer. W rolach głównych Jared Harris („Sherlock Holmes: Gra cieni”) oraz Sam Claflin („Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”). Film w kinach od 16 maja.

Twórcy przebojowej „Kobiety w czerni” z Danielem Radcliffem w roli głównej przygotowali dla fanów kina grozy coś wyjątkowego. „Uśpieni” to produkcja okrzyknięta przez zachodnich recenzentów „horrorem w najlepszym wydaniu”. Ta oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść przeniesie widzów w lata 70. XX wieku, na Uniwersytet w Oksfordzie, gdzie przeprowadzono przerażający eksperyment... Poniżej oraz w załączeniu prezentujemy oficjalny polski plakat „Uśpionych”.

Charyzmatyczny profesor Coupland wraz z grupą studentów postanowił przyjrzeć się z bliska zjawiskom paranormalnym. Ich wspólne działanie ma doprowadzić do stworzenia poltergeista, co według teorii naukowca jest możliwe, gdy skumuluje się odpowiednią ilość negatywnej ludzkiej energii.

d2bstes

Zwiastun filmu:

Uśpieni” w kinach od 16 maja

d2bstes

Podziel się opinią

Share

d2bstes

d2bstes