Trwa ładowanie...
hotel 52
16-05-2012 13:56

''Hotel 52'': Słomiani wdowcy uczą się gotować

d4mgv9f
d4mgv9f

W "Hotelu 52" trwają przygotowania do kursu kulinarnego dla kawalerów. Wezmą w nim udział Marek (Grzegorz Małecki), Adrian (Wojciech Chorąży) i Jurek (Bartosz Żukowski). Jak się wkrótce okaże, będą zainteresowani nie tylko gotowaniem…

Marek, Adrian i Jurek to zmęczeni ojcowie rodzin. Ponieważ ich żony pracują za granicą, muszą zajmować się domem i dziećmi. Jako słomiani wdowcy postanowili się nieco rozerwać i nauczyć czegoś pożytecznego – dlatego zapisali się na kurs kulinarny organizowany w Hotelu 52 przez Leszka (Jakub Wieczorek). Adrian liczy na dodatkowe atrakcje. Ma nadzieję, że pobyt w hotelu uda mu się połączyć z… przygodnym seksem. Ma już dosyć życia we wstrzemięźliwości. Koledzy nie pochwalają pomysłu Adriana dotyczącego wynajęcia pań do towarzystwa.

Z pomocą gościowi przyjdzie oczywiście Kuba (Paweł Tomaszewski). Niestety, tym razem się doigra – do uszu Marcina (Antoni Paradowski) dojdzie, że sprowadził dla gościa hotelowego prostytutkę (Elena Leszczyńska). Jego niesubordynacja zostanie ukarana. Przygoda z prostytutką będzie miała dosyć przykry finał także dla Marka, Adriana i Jurka. Słomiani wdowcy zaczną podejrzewać, że ich żony dorabiają za granicą… własnym ciałem.

d4mgv9f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mgv9f