Trwa ładowanie...
d1v1uel

''Independence Day 2'' ma dwa scenariusze

Share
''Independence Day 2'' ma dwa scenariusze
d1v1uel

*Roland Emmerich dysponuje dwoma scenariuszami kontynuacji filmu "Dzień Niepodległości" z 1996 roku - pierwsza wersja zakłada udział Willa Smitha, druga go wyklucza.*

- Praca nad przygotowaniami do "Independence Day 2" to codzienna walka - mówi reżyser. - Budżet, harmonogramy produkcji, aktorzy? Ale sprawy mają się dobrze.

Pytany o udział Smitha, Emmerich niechętnie odpowiada, że Jamie Vanderbilt przygotował dwie wersje scenariusza. Zdaniem filmowca fabuła zakładająca udział Smitha wygląda bardzo obiecująco. O tym, która opcja zwycięży przekonamy się w ciągu najbliższych miesięcy. Na razie wiadomo, że w filmie zobaczymy Billa Pullmana i Jeffa Goldbluma. Prawdopodobnie na ekranie będziemy mogli podziwiać też Michaela B. Jordana - jest obecnie głównym kandydatem do roli syna Hillera, granego przed laty przez Smitha.

Wedle wcześniejszych doniesień w "Independence Day 2" kosmici mają wrócić na Ziemię, a jedynym sposobem na podróże w kosmosie jest wykorzystanie tuneli czasoprzestrzennych. Ludzie mają w rękach zdobycze technologiczne obcych, ale nie potrafią ich skopiować. Umieją jednak wstawić do zwykłego samolotu urządzenie antygrawitacyjne. Emmerich ma się skupić na nowym pokoleniu bohaterów.

d1v1uel

Podziel się opinią

Share
d1v1uel
d1v1uel