Trwa ładowanie...

''Interstellar'': Matthew McConaughey na pewno u Nolana

''Interstellar'': Matthew McConaughey na pewno u Nolana
d335240
d335240

*Matthew McConaughey potwierdza swój udział w najnowszym projekcie Christophera Nolana - "Interstellar".*

W zeszłym tygodniu media poinformowały, iż McConaughey jest kandydatem do głównej roli w kolejnym dziele autora trylogii o Batmanie. Teraz wiadomo, iż aktor przyjął propozycję. Zapytany o to przez "The Star Tribune", odpowiedział krótko: "Potwierdzam".

Przypomnijmy, iż autorem pierwowzoru scenariusza "Interstellar" jest brat reżysera, Jonathan Nolan. Tekst powstał już kilka lat temu. Przez jakiś czas wyglądało na to, że szybko przemieni się w film w reżyserii Stevena Spielberga. Ostatecznie jednak z planów tych nic nie wyszło, a materiał trafił w ręce Christophera Nolana. Reżyser postanowił stworzyć własną wersję fabuły.

d335240

Bohaterami "Interstellar" będą badacze podróżujący w czasie i przestrzeni. Inspiracją dla Jonathana Nolana były koncepcje fizyka i astrofizyka Kipa S. Thorne'a. Jak zapewniają twórcy, film przedstawi "heroiczną międzygwiezdną podróż do najdalszych zakątków naszego naukowego pojmowania".

Premiera zaplanowana jest na listopad przyszłego roku.

Dorobek Christophera Nolana zamyka "Mroczny rycerz powstaje". McConaughey odzyskał niedawno siły po pracy na planie dramatu "Dallas Buyer's Club", w którym gra postać mężczyzny walczącego z AIDS. Obecnie pracuje nad serialem HBO "True Detective".

d335240
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d335240