Trwa ładowanie...
31-08-2006 17:30

Jackie Chan protestuje

Share
Jackie Chan protestuje
d16hr2f

Jackie Chan dołączył do grona gwiazd Hong Kongu, protestujących przeciwko plotkarskiemu magazynowi "Easy Finder" po tym, jak gazeta zamieściła zdjęcia piosenkarki przebierającej się za kulisami koncertu.

Śmietanka twórców z Hong Kongu wystosowała petycję, potępiając stanowczo fotografie zrobione Gillian Chung - członkini popularnego duetu żeńskiego Twins. Uwieczniono na nich wokalistkę podczas zmiany stanika po występie w Malezji. Jedno ze zdjęć trafiło nawet na okładkę tygodnika. W przygotowanym przez artystów dokumencie zażądano od rządu zaostrzenia praw dotyczących pikantnych publikacji. Dziennikarze bronią swoich praw, zasłaniając się wolnością mediów.

__- Jako osoby publiczne powinniśmy godzić się na robienie nam fotek - powiedział Chan. - Kiedy spowodujemy wypadek, bo wypiliśmy za dużo, ludzie oczywiście powinni nas za to potępić. Ale sfotografowanie dziewczyny w przebieralni, tak prywatnym miejscu, jest zachowaniem godnym najwyższej pogardy.

Chung złożyła pozew sądowy, w którym zażądała wycofania publikacji i zgłosiła skargę na policję - zarówno w Malezji, jak i w Hong Kongu.

d16hr2f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16hr2f
d16hr2f