Trwa ładowanie...
d23qrv8

Jak ona to robi?

Najnowsze informacje
2.5
(32 głosy)
Oceń:
1
d23qrv8

Czterokrotnie nagradzana Złotym Globem, Sarah Jessica Parker - odtwórczyni roli Carrie Bradshaw, najsłynniejszej singielki świata - powraca na ekrany kin, aby udowodnić milionom kobiet, że seks to tylko jedna z wielu atrakcji w wielkim mieście!

W długo oczekiwanej adaptacji światowego bestselleru Allison Pearson, gwiazda „Seksu w wielkim mieście” wciela się w ambitną menadżer Kate Reddy, która budzi podziw przyjaciół i kolegów z pracy, sprawnie godząc bogate życie rodzinne z zawrotną karierą w biznesie. Gdy jej klientem zostanie uwodzicielski Jack Abelhammer (Pierce Brosnan), Kate przyjdzie zmierzyć się z pokusą wielkich pieniędzy i jeszcze większych namiętności, kosztem szczęścia u boku dobrodusznego męża (nominowany do Oscara za rolę w „Lepiej być nie może” Greg Kinnear).

Ekranizację jednej z najbardziej poczytnych powieści ostatniej dekady wyreżyserował Douglas McGrath, nominowany do Oscara autor scenariusza „Strzałów na Broadwayu” Woody’ego Allena. Miłosne perypetie największych gwiazd Hollywood ukazuje operator Stuart Dryburgh – laureat Złotej Żaby festiwalu Camerimage za zdjęcia do „Fortepianu” Jane Campion.

Jak ona to robi?
Tytuł oryginalny

I Don't Know How She Does It

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

02.12.2011

Czas trwania

104 min.

Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23qrv8
d23qrv8
d23qrv8