Trwa ładowanie...
james franco
23-07-2015 16:03

James Franco wyda książkę o Lanie Del Rey

James Franco wyda książkę o Lanie Del Rey
d2fqjmp
d2fqjmp

James Franco napisał książkę o wokalistce Lanie Del Rey.

Dzieło przygotowane przez aktora, reżysera i scenarzystę nosi tytuł "Flip Side: Real and Imaginary Conversations With Lana Del Rey". - Chciałem zrobić wywiad do książki, ale ona powiedziała, żebym lepiej po prostu napisał książkę o niej, że lepiej będzie jeśli to nie będą jej słowa - opowiada artysta.

Premiera została wyznaczona na 15 marca 2016 roku. Wydawcą bogato ilustrowanej pozycji będzie Penguin Random House. Pod tym adresem można już zamawiać książkę.

Lana Del Rey zadebiutowała krążkiem "Born to Die" w styczniu 2012 roku. Jej kolejny album to "Ultraviolence" z czerwca 2014 roku. Wokalistka zrealizowała w 2014 roku dwa numery - "Big Eyes" i "I Can Fly" - na potrzeby filmu "Wielkie oczy" Tima Burtona. Pojawiła się także gościnnie na longplayu Emile'a Hayniego, "We Fall", z lutego 2015 roku. Obecnie pracuje nad albumem "Honeymoon", którego premiera planowana jest na wrzesień.

James Franco ostatnio pracował na planie miniserialu "11/22/63", którego premiera planowana jest na 2016 rok. Jego najnowsze reżyserskie projekty to "Zeroville", "In Dubious Battle" czy "Bukowski".

d2fqjmp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fqjmp