Trwa ładowanie...
d4257ur
Aktualności

Jennifer Garner woli córeczkę od kariery

Share
Jennifer Garner woli córeczkę od kariery
Źródło: AFP
d4257ur

Chociaż Jennifer Garner nie zrezygnowała całkowicie z kariery na rzecz macierzyństwa, niechętnie rozstaje się ze swoją córką.

Garner, żona Bena Afflecka i mama 16-miesięcznej Violet, ograniczyła swoje plany zawodowe, żeby móc spędzać jak najwięcej czasu z córką.

- Projekt musi mi się naprawdę bardzo spodobać, żebym była gotowa nie spędzać każdego dnia z moją małą dziewczynką - powiedziała aktorka magazynowi "Hallo". - Spędzę z nią teraz sześć miesięcy bez przerwy, zanim wrócę do pracy. To niebo na ziemi.

d4257ur

Garner przyznaje, że powrót na plan po urodzeniu dziecka nie był tak łatwy, jak przypuszczała.

- Nie spodziewałam się, że rozłąka z nią będzie taka trudna - zwierza się gwiazda. - Myślałam, że będzie łatwo, że powiem "Och, ona ma się dobrze, jest niedaleko, jest szczęśliwa". Ale było zupełnie inaczej. Ona ma się dobrze. To ja zmienię się we wrak człowieka, jeśli nie będę mogła spędzać z nią czasu!

Jennifer Garner wystąpiła ostatnio w komedii romantycznej "Catch And Release". Aktorka użyczyła również głosu w produkcji "Pajęczyna Charlotty", która na polskie ekrany zawitała w styczniu 2007.

d4257ur

Podziel się opinią

Share
d4257ur
d4257ur