Trwa ładowanie...
d35jw3w

''Jobs: Get Inspired'': Ashton Kutcher idealny do roli Steve'a Jobsa

Share
''Jobs: Get Inspired'': Ashton Kutcher idealny do roli Steve'a Jobsa
d35jw3w

Znamy już kilka szczegółów odnośnie filmu o życiu Steve'a Jobsa, w którym zagra *Ashton Kutcher.*

Rąbka tajemnicy na temat projektu "Jobs: Get Inspired" uchylił producent Mark Hulme, który wyjaśnił także, dlaczego Kutcher został obsadzony w głównej roli.

- Skupimy się głównie na wczesnych latach istnienia koncernu Apple, a także na jego wzlotach i upadkach - tłumaczy Hulme.
- Historia obejmie lata 1971-2000. W realizacji pomagają nam współzałożyciel Apple, Steve Wozniak, i pracownik Daniel Kottke. Dlaczego zdecydowaliśmy się na Ashtona? Nasz film przedstawi czasy, kiedy Steve miał niewiele ponad 20 lat, więc potrzebowaliśmy aktora, który nie tylko będzie miał w sobie młodzieńczy zapał, ale który będzie umiał odwzorować psychologiczną złożoność osobowości Steve'a. Do tego nie da się ukryć, że Ashton wygląda jak młody Steve. Kiedy przeczytał nasz scenariusz, od razu wyraził chęć udziału w tym projekcie. Dodam też, że Ashton jest fanem Apple i Steve'a, interesują go nowoczesne technologie i rozumie historyczne znaczenie pracy Jobsa.

d35jw3w

Przypomnijmy, iż "Jobs: Get Inspired" nie jest jedynym projektem dotyczącym życia legendarnego biznesmena. Niedługo po jego śmierci plany realizacji filmu biograficznego opartego na książce Waltera Isaacsona zapowiedziało studio Sony.

- Sony to szanowane studio, a książkę Isaacsona świetnie się czyta, ale my planowaliśmy nakręcić film o Stevie już dawno temu, w momencie, kiedy ogłosił swoje odejście z pracy - zapewnia Hulme.

Za kamerą "Jobs: Get Inspired" stanie Joshua Michel Stern ("Najważniejszy głos").

d35jw3w

Podziel się opinią

Share
d35jw3w
d35jw3w