Trwa ładowanie...
journeyman

''Journeyman'': Paddy Considine z nowym reżyserskim projektem

Share
''Journeyman'': Paddy Considine z nowym reżyserskim projektem
Źródło: mat. dystrybutora
d4lpzjg

Aktor Paddy Considine ("Makbet", "System") po raz kolejny chce stanąć za kamerą. Przygotowuje się właśnie do zdjęć do filmu "Journeyman".

W swoim aktorskim dorobku Paddy Considine ma już blisko 40 kreacji, a w reżyserskim - na razie tylko krótkometrażowy film " Dog Altogether" oraz pełnometrażowy dramat "Tyranozaur". Obie produkcje zdobyły sporo nagród i dobre recenzje, co wyraźnie zachęciło artystę do kontynuowania tego typu pracy.

Zdjęcia do "Journeyman" mają ruszyć na początku marca w Wielkiej Brytanii. Considine zjawi się na planie jako scenarzysta, reżyser i aktor. W filmie zagra razem z Jodie Whittaker, Farazem Ayubem, Tonym Pittsem i Paulem Popplewellem.

Głównym bohaterem będzie Matty Burton, bokserski champion wagi średniej, który zbliża się do końca swojej kariery. Wie, że musi zarobić na resztę życia u boku żony Emmy i ich córki Mia. Z ringu wraca jednak z urazem, przez który zapada w śpiączkę. Gdy się z niej wybudzi, będzie musiał stoczyć walkę, której nigdy się nie spodziewał - by odzyskać pamięć i na nowo poukładać sobie życie.

d4lpzjg

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lpzjg
d4lpzjg