Trwa ładowanie...
23-10-2009 14:05

Jubileuszowe wydanie wszystkich sezonów "Przyjaciół"

Jubileuszowe wydanie wszystkich sezonów "Przyjaciół"Źródło: Galapagos Films
dhm6hxb
dhm6hxb

W piątek ukaże się nowa, specjalna edycja serialu "Przyjaciele", która obejmować będzie wszystkie 10 sezonów, 236 odcinków i unikalne dodatki specjalne. Ponad 5000 minut na 45 DVD!

Każdy z sezonów Jubileuszowej Edycji Przyjaciół poszerzony został o płytę bonusową. Na dodatkowych 10 płytach zawarto ponad 1200 minut materiału, m.in.: - gagi filmowe, rozszerzone wersje odcinków z komentarzami producentów, quizy, zwiastuny, klipy z gośćmi specjalnymi i inne.

„Przyjaciele” to serial o szóstce przyjaciół z Nowego Jorku, którzy spotykają się w kafejce Central Perk w West Village. „Przyjaciele” to opowieść o nas. O ludziach takich jak Ty i ja. Może jesteś zorganizowana jak Monika albo masz apetyt jak Joey. Wykonujesz masaże jak Phoebe lub jak Chandler zajmujesz nie wiadomo czym. Mieszkasz w stolicy albo gdzieś na końcu świata. To nieistotne.

Twórcy serii, David Crane, Marta Kauffman i Keving Bright, o swojej produkcji mówią, że jest to opowieść „o seksie, miłości, związkach, karierze i czasie w życiu, kiedy wszystko jest możliwe. I o przyjaźni, ponieważ kiedy jesteś samotny w mieście twoi przyjaciele są twoją rodziną”. Wszyscy jesteśmy w związkach (niejedna kobieta była związana z „Richardem”) lub jak Joey szukamy tej drugiej połówki pomarańczy. Pewnie jesteśmy mniej zabawni, ale wśród Przyjaciół każdy z nas odnajdzie kawałek siebie.

dhm6hxb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhm6hxb