Trwa ładowanie...

Junkie XL i Hans Zimmer dzielą się superbohaterami

Share
Junkie XL i Hans Zimmer dzielą się superbohaterami
d36lxty

Hans Zimmer postanowił ponownie nawiązać współpracę z Junkie XL na potrzeby soundtracku "Batman v Superman: Dawn of Justice".

Panowie mają podzielić się bohaterami. Zimmer odpowiadać będzie za muzykę przy scenach z Supermanem, podczas gdy Junkie XL zajmie się ilustracją opowieści z Batmanem w roli głównej.

d36lxty

Laureat Oscara miał już okazję tworzyć i dla Supermana ("Człowiek ze stali") i dla Batmana ("Mroczny rycerz" i pozostałe dwa obrazy o Człowieku nietoperzu Christophera Nolana). Zimmer ma ponadto na koncie muzykę do takich dzieł jak "Incepcja", "Król lew", "Gladiator" czy wchodzącego niedługo do kin filmu "Interstellar".

Tom Holkenborg, jak naprawdę nazywa się Junkie XL ma na koncie sześć płyt, z których ostatnia to "Synthesized" z listopada 2012 roku. Pracował też przy soundtrackach do filmów "300: Początek imperium" i "Niezgodna", a także z Zimmerem przy "Incepcji" czy hicie "Mroczny Rycerz powstaje".

Obraz "Batman v Superman: Dawn of Justice" będzie sequelem "Człowieka ze stali". Batmana zagra Ben Affleck, a Supermana - ponownie Henry Cavill. W filmie wystąpią także Amy Adams (Lois Lane), Gal Gadot (Wonder Woman) i Jesse Eisenberg (Lex Luthor) oraz Holly Hunter, Callan Mulvey i Tao Okamoto. Za kamerą staje Zack Snyder.

Premiera planowana jest na maj 2016 roku.

d36lxty

Podziel się opinią

Share
d36lxty
d36lxty