ycipk-2qmnii
Patronaty

Już 10 i 11 grudnia Wielkie Święto Kina w Multikinie!

W najbliższy weekend, 10 i 11 grudnia, odbędzie się ogólnopolskie Święto Kina organizowane w kinach w całej Polsce we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Z tej okazji w sieci Multikino bilety na seanse będą dostępne w specjalnej cenie 12 zł (przy seansach 3D obowiązuje dopłata za okulary). Ambasadorami tegorocznej edycji wydarzenia są Agnieszka Więdłocha i Maciej Zakościelny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już 10 i 11 grudnia Wielkie Święto Kina w Multikinie!
(Materiały prasowe)
ycipk-2qmnii

Święto Kina ma na celu promocję kinematografii i propagowanie oglądania filmów na dużym ekranie. W dniach 10 i 11 grudnia wszystkie kina biorące udział w akcji, w tym również Multikino, obniżą bilety do 12 zł. W ramach promocji polskiej sztuki filmowej, w każdym multipleksie jedna z sal będzie poświęcona tylko filmom polskiej produkcji.

Akcję promują Agnieszka Więdłocha i Maciej Zakościelny. We wspólnym świętowaniu udział wezmą również zaproszeni twórcy, między innymi: Sebastian Fabijański (Pitbull) czy Julia Kijowska (Sługi Boże). Będzie można ich spotkać w kinach na wybranych seansach podczas Święta Kina.

Tegoroczna edycja jest trzecią w historii akcji. W ubiegłym roku w Święcie Kina uczestniczyło 210 kin, w tym 107 multipleksów i 103 kina studyjne, które odwiedziło ponad 270 000 widzów. Projekt jest realizowany dzięki współpracy kin z całej Polski: sieci kin Multikino, Cinema City, Cinema 3D i Helios oraz kin niezależnych w tym kin zrzeszonych w SKSiL. Wydarzenie współfinansowane jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

ycipk-2qmnii

Więcej informacji oraz pełną listę kin znaleźć można na stronie wydarzenia: swietokina.com.

Bilety do sieci Multikino są dostępne w kasach kin, na stronie multikino.pl, w aplikacji mobilnej Multikina dostępnej dla telefonów w systemie iOS, Android i Windows Phone oraz przez ChatBot Multikina w aplikacji Messenger.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2qmnii

ycipk-2qmnii
ycipk-2qmnii