Trwa ładowanie...

Karolina Sawka i Adam Fidusiewicz spotkali się po latach. Dawniej byli gwiazdami "W pustyni i puszczy"

Dzięki rolom Stasia i Nel w filmowej ekranizacji "W pustyni i puszczy" Karolina Sawka i Adam Fidusiewicz byli najpopularniejszymi dziecięcymi aktorami. Od daty premiery minęło 17 lat. Para trafiła na siebie niedawno podczas jednej z imprez. Wciąż wyglądają zjawiskowo.

Share
Karolina Sawka i Adam Fidusiewicz spotkali się po latach. Dawniej byli gwiazdami "W pustyni i puszczy"
Źródło: East News
d16ad7m

Kiedy w 2001 r. film "W pustyni i w puszczy" trafił na ekrany kin, momentalnie stał się hitem. Jak to bywa przy okazji ekranizacji obowiązkowych lektur sale kinowe pękały w szwach dzięki szkolnym wycieczkom. Produkcja w reżyserii Gavina Hooda wykreowała również dwie gwiazdy młodego pokolenia, by nie powiedzieć dziecięcego. W ciągu kilku tygodni Karolina Sawka i Adam Fidusiewicz stali się idolami nastolatków.

Od tamtego momentu nie widywali się zbyt często. Fidusiewicz związał się zawodowo z aktorstwem i od lat występuje w "Na Wspólnej. Sawka studiowała w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, jednak pojawia się na ekranie niezwykle rzadko.

d16ad7m

Podczas jednej z imprez TVP para niespodziewanie się spotkała. Nie mogło zabraknąć okolicznościowego selfie. "Miałem zaszczyt spotkać się po latach z moją ulubioną aktorką - Karoliną Sawką. Karolcia jest śliczna, mądra i błyskotliwa!" - podpisał zdjęcie Fidusiewicz.

Chcielibyście zobaczyć ich kiedyś w nowym filmowym duecie?

d16ad7m

Podziel się opinią

Share
d16ad7m
d16ad7m