Trwa ładowanie...

Karolina Sawka i Adam Fidusiewicz spotkali się po latach. Dawniej byli gwiazdami "W pustyni i puszczy"

Dzięki rolom Stasia i Nel w filmowej ekranizacji "W pustyni i puszczy" Karolina Sawka i Adam Fidusiewicz byli najpopularniejszymi dziecięcymi aktorami. Od daty premiery minęło 17 lat. Para trafiła na siebie niedawno podczas jednej z imprez. Wciąż wyglądają zjawiskowo.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Karolina Sawka i Adam Fidusiewicz spotkali się po latach. Dawniej byli gwiazdami "W pustyni i puszczy"Źródło: East News
d445zhi
d445zhi

Kiedy w 2001 r. film "W pustyni i w puszczy" trafił na ekrany kin, momentalnie stał się hitem. Jak to bywa przy okazji ekranizacji obowiązkowych lektur sale kinowe pękały w szwach dzięki szkolnym wycieczkom. Produkcja w reżyserii Gavina Hooda wykreowała również dwie gwiazdy młodego pokolenia, by nie powiedzieć dziecięcego. W ciągu kilku tygodni Karolina Sawka i Adam Fidusiewicz stali się idolami nastolatków.

Od tamtego momentu nie widywali się zbyt często. Fidusiewicz związał się zawodowo z aktorstwem i od lat występuje w "Na Wspólnej. Sawka studiowała w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, jednak pojawia się na ekranie niezwykle rzadko.

Podczas jednej z imprez TVP para niespodziewanie się spotkała. Nie mogło zabraknąć okolicznościowego selfie. "Miałem zaszczyt spotkać się po latach z moją ulubioną aktorką - Karoliną Sawką. Karolcia jest śliczna, mądra i błyskotliwa!" - podpisał zdjęcie Fidusiewicz.

Chcielibyście zobaczyć ich kiedyś w nowym filmowym duecie?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d445zhi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d445zhi