Trwa ładowanie...

''Książę nie z tej bajki'': Film, który rozbawił blisko milion Francuzów! [wideo]

''Książę nie z tej bajki'': Film, który rozbawił blisko milion Francuzów! [wideo]Źródło: Kino Świat
d1l50lo
d1l50lo

Już 26 lipca polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć najnowszą komedię twórców nominowanych do Oscara „Gustów i guścików” pt.: „Książę nie z tej bajki”. Prezentujemy oficjalny zwiastun filmu.

Wszystko zaczęło się od ogromnego sukcesu - Agnès Jaoui i Jean-Pierre Bacri stworzyli doskonałą francuską komedię zatytułowaną „Gusta i Guściki”, do której wspólnie napisali scenariusz, zagrali jako aktorzy, a Agnès podjęła się reżyserii. Produkcja ta została uhonorowana nominacją do Oscara w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny oraz obsypana szeregiem ważnych nagród filmowych. Po tak spektakularnym sukcesie twórcom pozostało tylko jedno – wspólnie kręcić kolejne filmy. Ich kolejne dzieło „Popatrz na mnie” nagrodzono na festiwalu filmowym w Cannes za najlepszy scenariusz. Po 13 latach od premiery „Gustów i guścików” Jaoui i Bacri powracają z najnowszą komedią pt.: „Książę nie z tej bajki”. W samej tylko Francji obraz ten obejrzało blisko milion widzów. Film, określany jako „prawdziwa kinowa przyjemność”, pojawi się w polskich kinach już 26 lipca.

Laura ma 24 lata i wciąż czeka na upragnionego „księcia z bajki”. Kiedy pewnego dnia spotyka na imprezie przystojnego i intrygującego Sandro, wydaje jej się, że poznała wreszcie mężczyznę swoich marzeń. Problem w tym, że wkrótce potem… zawiera znajomość z równie fascynującym Maximem. Czy można spotkać więcej niż jednego księcia z bajki? I co na to rodzice Laury, którzy w każdym kandydacie na zięcia dopatrują się wszystkiego, co najgorsze…

Zwiastun filmu można obejrzeć poniżej:

„Woody Allen, tyle że francuski”-Les Inrocks
„Prawdziwa kinowa przyjemność”-Rolling Stone
„Zabawny i podnoszący na duchu”-Premiere

Film, określany jako „prawdziwa kinowa przyjemność”, pojawi się w polskich kinach już 26 lipca

d1l50lo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l50lo