Trwa ładowanie...

Księżniczka Leia bez obwarzanków

Share
Księżniczka Leia bez obwarzanków
d2jkbwh

<a href="http://film.wp.pl/carrie-fisher-6031886160827521c">Carrie Fisher</a>, ku wielkiemu rozczarowaniu fanów, zapowiedziała, że w nadchodzącym filmie "<a href="http://film.wp.pl/gwiezdne-wojny-przebudzenie-mocy-6029125464650881c">Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy</a>" nie będzie miała charakterystycznej fryzury.

Grana przez aktorkę postać to księżniczka Leia, którą wyróżniały warkocze upięte w rodzaj obwarzanków. Kultowej już w kinematografii fryzury nie zobaczymy jednak w nowej odsłonie sagi, którą kręci J.J. Abrams.

- W kwestii mody idziemy do przodu - zapowiada gwiazda. - Obwarzanki są passé, nie zobaczycie więc futurystycznych obwarzanków. Mamy coś innego, co myślę, że wam się spodoba. Nie będzie to jednak metalowe bikini - dodała, nawiązując do swego seksownego, złotego stroju z "Powrotu Jedi".

Fabularne szczegóły produkcji "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" trzymane są w tajemnicy. Oficjalnie wiadomo tylko, że akcja rozgrywać się będzie 30 lat po wydarzeniach z filmu "Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi".

Światowa premiera zapowiedziana została na 18 grudnia. Do Polski produkcja ma dotrzeć kilka dni później - 25 grudnia.

d2jkbwh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jkbwh
d2jkbwh