Trwa ładowanie...

Kto prawdopodobnie wystąpi w 11. edycji "Tańca z gwiazdami"?

Choć emocje po finale jubileuszowej 10 edycji "Tańca z gwiazdami" jeszcze nie opadły, produkcja show już rozpoczęła poszukiwania nowych gwiazd do następnego programu! Zobaczcie, kto może wziąć udział w najpopularniejszym show w polskiej telewizji.

Share
Kto prawdopodobnie wystąpi w 11. edycji "Tańca z gwiazdami"?Źródło: Kapif.pl
d2oi2mz

Jak dowiedział się Fakt, TVN ma za sobą pierwsze rozmowy z z potencjalnymi uczestnikami tego roztańczonego show. Kilka osób już zgodziło się zatańczyć w wiosennej edycji. Jak zawsze na parkiecie pojawią się nie tylko aktorzy, ale także ludzie ze świata sportu i show biznesu.

Pierwszy odcinek kolejnej odsłony „Tańca z gwiazdami” zobaczymy już w marcu. O Kryształową Kulę i luksusowy samochód powalczy 12 gwiazd. A oto osoby, które prawdopodobnie staną do rywalizacji:

Anna Dereszowska (28 l.) - najbardziej rozchwytywana ostatnio polska gwiazda. Brawurowo przeszła od ról w serialach do dużych produkcji filmowych. Jest piękna i z pewnością będzie ozdobą parkietu.

d2oi2mz

Julia Kamińska (22 l.) - serialowa BrzydUla przebojem zdobyła serca serialowej publiczności. Seria dobiegła końca, ale TVN z pewnością nie zapomni o swojej gwieździe.

Joanna Kurowska (45 l.) - ostatnio kojarzymy ją głównie z reklam telefonów, ale ma swoim koncie wiele niezapomnianych ról. W tanecznym show mogłaby wspaniale podkreślić swoją nieprzeciętną kobiecość.

Anna Czartoryska (25 l.) - narzeczona Piotra Adamczyka, gwiazdora serialu TVN "Naznaczony", jest dopiero na początku swojej kariery, ale ten początek prezentuje się naprawdę znakomicie.

Dorota Williams (34 l.) - stylistka pracująca dla TVN, pracująca również z wieloma gwiazdami poprzednich edycji "Tańca z gwiazdami".

d2oi2mz

Maria Niklińska (26 l.) - kolejna początkująca aktorka, córka Jolanty Fajkowskiej, z pewnością mogłaby być ozdobą show.

Rafał Królikowski (43 l.) - jak wieść niesie, już kilkukrotnie był kuszony przez TVN. Konsekwentnie odmawiał, ale...

Mateusz Kusznierewicz (35 l.) - jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców od jakiegoś czasu rozwija swój prywatny biznes. Udział w show byłby dla niego promocją, jakiej jeszcze nie próbował.

Krzysztof Stelmaszyk (50 l.) - gwiazdor TVN-u, który ostatnio zrzucił sporo kilogramów...

d2oi2mz

Wojciech Mecwaldowski (29 l.) - niebawem zobaczymy go w nowej produkcji TVN - polskiej wersji serialu "Cold Feet".

Kazimierz Mazur (25 l.) - gwiazdor "Na Wspólnej" jest uwielbiany przez fanki serialu za swój wdzięki i wyrazistą rolę.

Paweł Staliński(19 l.) - syn Doroty Stalińskiej, model, ostatnio przebojem zdobywa wybiegi, chodząc w kreacjach najlepszych polskich projektantów.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Kowalczyk szybko zarobi milion

d2oi2mz

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2oi2mz
d2oi2mz