Trwa ładowanie...
d15mp5g

Kto zestarzał się najlepiej? Bohaterowie „To właśnie miłość” po 14 latach wrócili do swoich ról [WIDEO]

„To właśnie miłość” doczekało się sequela. Jeszcze w tym miesiącu BBC wyemituje około dziesięciominutową kontynuację jednej z najlepszych komedii romantycznych w historii. Co najważniejsze, w krótkometrażowej produkcji pojawi się spora część oryginalnej obsady. Właśnie pojawił się klip, w którym aktorzy trzymają charakterystyczne kartki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Keira Knightley, która w filmie gra Juliet
Keira Knightley, która w filmie gra Juliet (Materiały prasowe)
d15mp5g

Produkcja wpisuje się w obchody Dni Czerwonego Nosa (ang. Red Nose Days), czyli finału akcji brytyjskiej organizacji charytatywnej Comic Relief. Wydarzenie odbywa się co dwa lata i towarzyszą mu m.in. występy znanych osobistości czy kręcone specjalnie z tej okazji odcinki specjalne popularnych programów i seriali.

„To właśnie miłość 2” zostanie wyemitowane w piątek 24 marca na antenie BBC. W Stanach Zjednoczonych sequel słynnej komedii zadebiutuje dzień później na kanale NBC.

Reżyserką obrazu została Emma Freud. W obsadzie produkcji znaleźli się aktorzy, którzy wystąpili w pierwszej części gwiazdkowego hitu. Widzowie będą mieli zatem okazję ponownie zobaczyć m.in. Hugh Granta, Liama Neesona oraz Keirę Knightley. Ostatnio Freud opublikowała na swoim Twitterze pierwsze zdjęcia z produkcji. Widzimy na nich Hugh Granta wcielającego się w postać premiera. Wcześniej na tym samym portalu społecznościowym pojawiły się zdjęcia z planu zdjęciowego.

d15mp5g

Podziel się opinią

Share
d15mp5g
d15mp5g