Trwa ładowanie...

Lashana Lynch. Agent 007 zostanie kobietą!

W 2020 roku czeka nas premiera filmu o najsłynniejszym agencie Jamesie Bondzie. Tymczasem okazuje się, że w kolejnych odsłonach serii będziemy mogli prawdopodobnie oglądać w tej roli czarnoskórą kobietę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Lashana Lynch. Agent 007 zostanie kobietą!Źródło: Materiały prasowe
d470csq
d470csq

Agent 007 James Bond na ekranach kin po raz pierwszy pojawił się w 1962 roku. "Doktor No" spodobał się wszystkim, którzy wcześniej nie przekonali się do prozy Iana Fleminga.

Na 2020 rok zapowiedziano premierę filmu "Bond 25", w którym pojawi się nowa bohaterka odgrywana przez Lashanę Lynch (kapitan Maria Rambeau w "Kapitan Marvel").

Aktorka prawdopodobnie jest przygotowywana do wejścia w nową postać, a mianowicie agentki 007! Lashana Lynch zadebiutuje w "Bondzie 25". Jak podaje portal Jezebel.com M (Ralph Fiennes) już na początku filmu wezwie do siebie agenta 007. W drzwiach zamiast Daniela Craiga pojawi się Lashana Lynch. Lashana Lynch przejmie tym samym numer Jamesa Bonda przebywającego na Jamajce. Okaże się jednak, że tylko James Bond będzie w stanie pokonać nowe zagrożenie, więc wróci z emerytury i z powrotem dostanie swój numer.

Dotychczas w kultową postać wcielali się Timothy Dalton, Sean Connery, Roger Moore czy Pierce Brosnan. Ostatnim Bondem został Daniel Craig, który sam zapowiedział, że "Bond 25" będzie jego ostatnim filmem. Przewiduje się zatem, że w kolejnych częściach na stałe zastąpi go Lashana Lynch.

d470csq

Czy Jamesa Bonda faktycznie zastąpi kobieta w kolejnych odsłonach serii? Zobaczymy już w 2020 roku.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d470csq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d470csq