Trwa ładowanie...
lato w prowansji
04-06-2015 00:14

''Lato w Prowansji'': Najsłynniejszy płatny zabójca został dziadkiem

Share
''Lato w Prowansji'': Najsłynniejszy płatny zabójca został dziadkiemŹródło: Kino Świat
d1l2d6i

Jean Reno powraca do polskich kin, tym razem w roli dziadka, który pokaże swoim wnukom jak wyglądają wakacje zorganizowane przez prawdziwego zawodowca. Tylko u nas polski zwiastun filmu "Lato w Prowansji".

Był już płatnym zabójcą ("Leon zawodowiec", "Nikita"), mistrzem freedivingu ("Wielki błękit")
, zagubionym w czasie rycerzem ("Goście, goście")
i mistrzem kuchni ("Faceci od kuchni")
. Teraz przyszedł czas na zasłużoną emeryturę i najbardziej wymagającą rolę ze wszystkich dotychczasowych. Jean Reno w filmie "Lato w Prowansji" wcielił się bowiem w rolę ekscentrycznego dziadka, który zabiera swoje niepokorne wnuki na wakacje do jednego z najpiękniejszych zakątków Europy. Nie będą to jednak kolejne wakacje spędzone w towarzystwie smartfonów, tylko prawdziwa szkoła życia i uczuć. Ciepło zrobi się nie tylko w powietrzu, ale przede
wszystkim w sercach.

-

d1l2d6i

Mieszkający w Paryżu Lea i Adrian są typowymi nastolatkami: nieco zagubieni, zbuntowani, nierozłączni ze swoimi tabletami i smartfonami. Gdy okazuje się, że małżeństwo ich rodziców wisi na włosku, zostają wysłani z młodszym braciszkiem na południe Francji, do dziadka, którego nie wiedzieli od lat. Paul (Jean Reno) okazuje się dziarskim, choć nieco zrzędliwym starszym panem. Dziadek zafunduje wnukom-mieszczuchom twardą lekcję życia, organizując im niezwykłe wakacje, których nigdy nie zapomną.

Wzruszająca, pełna pozytywnej energii, ciepła i humoru podróż do jednego z najbardziej malowniczych zakątków na świecie - słonecznej Prowansji. Za kamerą scenarzystka wielkiego dzieła Ridleya Scotta -€“ „1492: Wyprawa do raju”.

Film w polskich kinach od 26 czerwca.

d1l2d6i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l2d6i
d1l2d6i