Trwa ładowanie...

"Legendy Polskie": Krzysztof Zalewski przerabia Turnaua. Polscy internauci zachwyceni [WIDEO]

Do sieci trafiła nowa odsłona projektu "Legendy Polskie". Tym razem nie jest to cały film, lecz teledysk. Klip zrobił na internautach ogromne wrażenie. Na FB i YouTube czytamy same pozytywne komentarze, w których pojawią się takie słowa jak "sztos", "szok i niedowierzanie" oraz "szacunek". Polonez z nawigacją satelitarną, mocny cover utworu "Cichosza" i jak zawsze świetna Michalina Olszańska - twórcom gratulujemy doskonałej realizacji bardzo dobrego pomysłu.

"Legendy Polskie": Krzysztof Zalewski przerabia Turnaua. Polscy internauci zachwyceni [WIDEO]Źródło: Materiały prasowe
d4kqq38
d4kqq38

Marcin Macuk i Krzysztof Zalewski zmierzyli się z przebojem "Cichosza", który spopularyzował Grzegorz Turnau. Wideo do mocno odbiegającej od oryginału przeróbki nakręcił Tomek Suwalski. W klipie pojawiają się Tomasz Drabek, Michalina Olszańska, Karolina Gilon, Marcin Płodziszewski oraz Piotr Lipko. Teledysk ze sceną szalonej ucieczki w finale można obejrzeć poniżej.

Klip jest kolejną częścią uniwersum "Legendy Polskie". Więcej muzyki związanej z serią, nad którą czuwa Tomasz Bagiński możecie znaleść TUTAJ.

Projekt Legendy Polskie (legendy.pl) realizowany we współpracy z Allegro, przedstawia na nowo znane, tradycyjne polskie historie w sposób atrakcyjny i zrozumiały dla młodego odbiorcy, żyjącego w świecie internetu i mediów społecznościowych.

Przedsięwzięcie od początku cieszy się wielkim zainteresowaniem. Pierwsze odsłony - "Smok","Twardowsky" i "Twardowsky 2.0" - wyświetlono prawie 10 milionów razy. W listopadzie 2016 roku premierę miał odcinek "Operacji Bazyliszek" a miesiąc później "Jaga".

d4kqq38

Krzysztof Zalewski wygrał "Idola" w 2003, zaraz potem wydał płytę "Pistolet" i... zniknął. Po wieloletniej przerwie wrócił z albumem "Zelig" w listopadzie 2013 roku. Współtworzył przebój "Armaty" projektu Męskie Granie Orkiestra. Zadebiutował też jako aktor na planie filmu "Historia Roja", gdzie zagrał tytułową rolę Mieczysława "Roja" Dziemieszkiewicza. Jego ostatni album "Złoto", miał premierę w listopadzie 2016 roku. 15 czerwca Krzysztof Zalewski wystąpi przed Linkin Park i Machine Gun Kelly w ramach Impact Festivalu.

Marcin Macuk to polski producent muzyczny znany ze współpracy z Hey czy Brodką. Skomponował ścieżki dźwiękowe do filmów Marcina Wrony - "Moja krew" (2009) i "Chrzest" (2010).

Tomasz Bagiński obecnie pracuje nad "Wiedźminem" dla Netfliksa. O projekcie tym opowiadał niedawna w Telewizji WP. Rozmowę możecie obejrzeć poniżej:

d4kqq38
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kqq38