Trwa ładowanie...

Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire i Tom Hardy razy dwa

Share
Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire i Tom Hardy razy dwa
d360n8q

*Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire i Tom Hardy zrealizują nie jeden, ale aż dwa filmy o kłusownictwie i nielegalnym handlu zwierzętami.*

W sierpniu media informowały, że panowie wyprodukują dla studia Warner Bros. wielowątkowy obraz, który przedstawi problem kłusownictwa i handlu zwierzętami na całym świecie, od stepów Afryki po wybiegi mody w Paryżu. Dziś wiadomo, że będzie to jeden z dwóch projektów tria poruszających tę kwestię.

W pierwszym, wspomnianym wyżej filmie główną rolę zagra Tom Hardy. Wcieli się on w żołnierza sił specjalnych, który wraz z przyjacielem podejmuje pracę w Zimbabwe i uczy lokalnych mieszkańców, jak walczyć z kłusownictwem i dla którego ochrona zwierząt staje się największą pasją. Autorem scenariusza jest Sheldon Turner ("W chmurach"), a pomysłodawcą projektu - sam Tom Hardy.

Drugie dzieło tria skoncentruje się na rynku kości słoniowej. Historia zostanie opowiedziana z kilku perspektyw - kłusowników, nabywców, szefów korporacji. Istnieje szansa, że w filmie wystąpią wszyscy trzej twórcy filmu.

DiCaprio i Maguire skończyli niedawno pracę na planie obrazu "Wielki Gatsby". Toma Hardy'ego mogliśmy podziwiać ostatnio w przeboju "Mroczny rycerz powstaje".

d360n8q

Podziel się opinią

Share
d360n8q
d360n8q