Trwa ładowanie...

Madonna nie boi się rosyjskich gangsterów

Share
Madonna nie boi się rosyjskich gangsterów
d1iocpx

Guy Ritchie błagał Madonnę, aby wzmocniła ochronę po otrzymaniu od rosyjskich gangsterów gróźb porwania artystki oraz ich dwójki dzieci: córki Lourdes i syna Rocco.

Gwiazda stała się celem ataków w związku z obecną kontrowersyjną trasą koncertową, podczas której występuje na scenie z koroną cierniową przypięta do krzyża. We wrześniu Madonna ma zawitać do Moskwy. Aby zapobiec występowi w stolicy Rosji do menedżera piosenkarki wysłano pogróżki. Pomimo próśb męża Amerykanka uznała, że nie podda się szantażowi. - Madonna jest doskonale świadoma zagrożenia, ale własne bezpieczeństwo traktuje z odrobiną nonszalancji - powiedziała osoba z otoczenia artystki.

d1iocpx

Ostatecznie osoby zarządzające tournée zdecydowały się jednak na wzmocnienie ochrony, mimo że sama Madonna była temu przeciwna.

Królowa popu nie po raz pierwszy styka się z groźbami. W 2004 roku odwołała trzy koncerty w Izraelu - po tym, jak terroryści zagrozili zamordowaniem jej oraz dzieci. Po otrzymaniu zatrutych listów artystka zdecydowała się pozostać w Londynie.

Jeśli dojdzie do koncertu Madonny w Moskwie, będzie to jej pierwszy występ w rosyjskiej metropolii. MADONNA W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ

d1iocpx

Podziel się opinią

Share
d1iocpx
d1iocpx