Trwa ładowanie...
d3l651q

Mamma Mia. Here We Go Again! Grecka impreza w Złotych Tarasach

Warszawskie Złote Tarasy przemieniły się w minioną sobotę w grecką wioskę rodem z komedii "Mamma Mia!”. Nie zabrakło słońca, zabawy, hitów ABBY, koncertów, konkursów i spotkań z gwiazdami! Wszystko to za sprawą wielkiej imprezy "Złote greckie szaleństwo z Mamma Mia! Here We Go Again”.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jedną z prowadzących była Anna Wendzikowska
Jedną z prowadzących była Anna WendzikowskaŹródło: Materiały prasowe
d3l651q

Publiczność wysłuchała dwóch znakomitych koncertów na żywo. Roksana Węgiel, laureatka programu The Voice Kids zaśpiewała piosenki ABBY oraz własne piosenki. Podobnie żywiołowy zespół MY3. Występy zgromadziły mnóstwo rozentuzjazmowanej publiczności.

Prowadzący imprezę Mateusz Hładki spotkał się m.in. z Mają Sablewską, która zaproponowała trzy stylizacje à la "Mamma Mia!” oraz Anną Wendzikowską, która opowiedziała o kulisach powstania komedii. Nie zabrakło, naturalnie, konkursów z niezwykłymi nagrodami, m.in. wycieczką do Grecji!

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Już 28 lipca spotykamy się ponownie na scenie Złotych Tarasów, by wspólnie z Jessiką Mercedes, Teo Vafidisem, Antkiem Smykiewiczem i Saszan wczuć się w radosny wakacyjny klimat filmu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3l651q

Podziel się opinią

Share
d3l651q
d3l651q