Trwa ładowanie...

Maraton "Igrzysk Śmierci" oraz Noc z "Listami do M"

Maraton "Igrzysk Śmierci" oraz Noc z "Listami do M"Źródło: East news
d3b0dak

ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy - od kilkunastu lat na ekranach najlepszych kin. Jedna noc, kilka filmów i od kilku do kilkunastu godzin w innym wymiarze kina.

ENEMEFy odbywają się średnio dwa razy w miesiącu w Multikinach w prawie całej Polsce. Aktualne repertuary oraz możliwość zapisania się do listy osób, za darmo otrzymujących informacje o ENEMEFach mailem i/lub SMSem: www.enemef.pl.

Aby nie przegapić kolejnych ENEMEFów zarejestruj się na www.enemef.pl/rejestracja i zapisz się do listy osób, za darmo otrzymujących informacje o ENEMEFach mailem i/lub SMSem.

Do końca roku w repertuarze największe hity:
- Noc Komedii Romantycznych z premierą Listów do M. 2 (13/11),
- Maraton Igrzysk Śmierci z premierą drugiej części Kosogłosa (20/11),
- Noc Szpiegów z premierą Mostu Szpiegów (04/12),
- Noc Najlepszych Filmów 2015 (11/12).

d3b0dak

We wstępnych planach na 2016 rok poza Nocą Tarantino, Nocą Grozy i Horrorów jest również m.in. Noc Gwiezdnych Wojen, Noc Ojca Chrzestnego, Noc Monty Pythona... Aby nie przegapić przyszłych ENEMEFów warto zarejestrować się na www.enemef.pl/rejestracja i w ten sposób zapisać się do listy osób, za darmo otrzymujących informacje o ENEMEFach mailem i/lub SMSem - dodatkowo dzięki rejestracji można uzyskać zniżkę na bilety nawet do 12 zł.

13/11: NOC KOMEDII ROMANTYCZNYCH Z LISTAMI DO M. 2
ENEMEF: Noc z Listami do M. to kino lekkie, łatwe i przyjemne - to propozycja dla tych, którzy lubią w chłodny, jesienny czas zanurzyć się w ciepłej, dowcipnej i klimatycznej opowieści. Tej nocy aż cztery różne historie o gorącej miłości rozgrzeją serca widzów i wprowadzą ich w błogi nastrój, a błyskotliwe i zabawne dialogi bohaterów wprawią w doskonały humor. Ten maraton to solidna dawka pozytywnych emocji i doskonałe panaceum na jesienną chandrę!
W trakcie Nocy z Listami do M. można zobaczyć:
- najpopularniejszą komedię ostatnich lat: LISTY DO M.
- wyczekiwaną kontynuację: LISTY DO M. 2 premierowo!
- przezabawną komedię: SYPIAJĄC Z INNYMI
- słodko-gorzką opowieść z humorem: LOVE, ROSIE.
Jeśli lubisz nastrojowe kino z ciekawą fabułą i błyskotliwym humorem, nie możesz przegapić tego maratonu!

20/11: MARATON IGRZYSK ŚMIERCI
ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci to wycieczka do świata przyszłości i spotkanie z nieustraszonymi bohaterami jednej z najpopularniejszych serii ostatnich lat. Ich niesamowite losy opisane przez Suzanne Collins, a następnie przeniesione z kart powieści na ekran, zdobyły miliony fanów na całym świecie. Podczas maratonu będzie można obejrzeć wszystkie części ekranizacji tej bestsellerowej sagi, w tym długo wyczekiwaną, ostatnią z nich w dniu premiery! W repertuarze:
- IGRZYSKA ŚMIERCI,
- IGRZYSKA ŚMIERCI: W PIERŚCIENIU OGNIA,
- IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS. CZĘŚĆ 1,
- IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS. CZĘŚĆ 2 (premierowo!).

Świetna fabuła, fenomenalni bohaterowie, imponujące efekty specjalne i jedna z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych premier. Tej Nocy Igrzysk Śmierci po prostu nie możesz przegapić! Więcej informacji: www.enemef.pl oraz www.facebook.com/ENEMEF

d3b0dak
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b0dak