Trwa ładowanie...
d4n6apy
Aktualności

"Marley i Ja" nadal niepokonany

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
kadr z filmu "Marley i Ja"
kadr z filmu "Marley i Ja" (megafon.pl)
d4n6apy

W amerykańskim box office niewielkie zmiany. Liderem pozostała komedia "Marley i Ja" z Jennifer Aniston i Owenem Wilsonem w rolach głównych.

Film o rodzinie wychowującej niesfornego labradora zarobił przez weekend 24 miliony dolarów. Dwa tygodnie w kinach przyniosły projektowi łączny zysk w wysokości ponad 106 milionów.

TOP 10 AMERYKAŃSKIEGO BOX OFFICETOP 10 AMERYKAŃSKIEGO BOX OFFICE

d4n6apy

Podobnie jak w zeszłym tygodniu, na drugim miejscu uplasowały się "Opowieści na dobranoc". Film przedstawia losy zapracowanego przedsiębiorcy budowlanego, którego życie staje na głowie, gdy bajki na dobranoc, które opowiada swoim siostrzeńcom, zaczynają zmieniać się w rzeczywistość.

W komedii zagrali m.in. Adam Sandler, Guy Pearce, Courteney Cox i Keri Russell. Pierwszy weekend w kinach przyniósł filmowi zysk w wysokości 28 milionów dolarów.

Zmian nie było również na miejscu trzecim. Tutaj ponownie uplasował się "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" w reżyserii Davida Finchera. Jego bohaterem jest mężczyzna, który przychodzi na świat jako osiemdziesięcioletni starzec i stopniowo młodnieje.

W rolach głównych wystąpili Brad Pitt, Cate Blanchett i Tilda Swinton. Obraz uplasował się na trzeciej pozycji box office z sumą 27 milionów dolarów na koncie.

d4n6apy

Podziel się opinią

Share
d4n6apy
d4n6apy