Trwa ładowanie...
d3iuhn6

"Matrix 4": Ujawniono roboczy tytuł kolejnej części filmu z Keanu Reevesem

"Matrix 4" stał się faktem. Czwarta odsłona filmu Lany Wachowskiej doczekała się roboczego tytułu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Matrix" to niemal film dokumentalny
"Matrix" to niemal film dokumentalny (Materiały prasowe)
d3iuhn6

"Matrix 4". Roboczy tytuł filmu

W sierpniu 2019 r. wyszło na jaw, że trwają prace nad czwartą częścią filmu "Matrix". Informacje potwierdzili reprezentanci wytwórni Warnes Bros. oraz Village Roadshow. Tym razem poznaliśmy roboczy tytuł nadchodzącej produkcji.

Z doniesień serwisu "Production Weekly", roboczy tytuł najnowszego "Matriksa" brzmi "Project Ice Dream". Na ten moment trudno określić, czy nazwa w jakikolwiek sposób będzie nawiązywać do czwartej odsłony filmu. Wiadomo jednak, że "Matrix" dotychczas słynął z wielu symboli, które pozostawały ukryte.

d3iuhn6

"Matrix 4". O czym będzie?

W przeciwieństwie do trzech pierwszych części "Matriksa", za najnowszą odsłonę odpowiadać będzie tylko jedna z sióstr Wachowskich, Lana. W rolach głównych po raz kolejny pojawią się Keanu Reeves oraz Carrie-Anne Noss. Pojawiły się również doniesienia o postaci młodego Morfeusza, którego chciałby zagrać Michael B. Jordan. Informacja jednak nie została oficjalnie potwierdzona.

- Wiele pomysłów na temat naszej rzeczywistości, które ja i Lilly eksplorowałyśmy 20 lat temu, są dziś jeszcze bardziej znaczące. Jestem bardzo szczęśliwa, mając znowu te postacie i jestem wdzięczna za kolejną szansę współpracy z moimi niesamowitymi przyjaciółmi - mówi Lana Wachowski.

"Matrix 4". Kiedy premiera?

Na ten moment nie zdradzono, kiedy "Matrix 4" trafi na kinowy ekran. Produkcja ma ruszyć na początku 2020 roku.

d3iuhn6

ZOBACZ TAKŻE: "John Wick 3". Keanu Reeves opowiada o roli

d3iuhn6

Podziel się opinią

Share
d3iuhn6
d3iuhn6