Trwa ładowanie...
matthew mcconaughey
25-08-2014 07:33

Matthew McConaughey w ekranizacji Stephena Kinga

Share
Matthew McConaughey w ekranizacji Stephena Kinga
d15g500

*Matthew McConaughey otrzymał propozycję zagrania w filmie "The Stand", czyli ekranizacji "Bastionu" Stephena Kinga.*

Akcja "Bastionu" rozgrywa się w świecie po apokalipsie. Supernowoczesna broń biologiczna przynosi całkowitą zagładę. Bez wybuchów, bez terrorystycznych ataków, bez zapowiedzi - ludzkość umiera.

Zaczyna się niewinnie, od zwykłego przeziębienia. Ktoś kichnął, ktoś umarł i nagle Ziemia stała się masowym grobem. Nieliczni, którzy przetrwali, zaczynają śnić. Wizje wskazują im drogę, zwiastują pojawienie się Wysłanników Dobra i Zła. Każdy musi dokonać wyboru, a kiedy to nastąpi, podążyć obraną ścieżką. Podzielona ludzkość formuje dwa obozy i wyrusza, by zbudować lub zniszczyć nową rzeczywistość?

d15g500

McConaughey jest rozważany do roli Randalla Flagga, uosobienia zła, antychrysta ciągnącego za sobą śmierć i zniszczenie. Nie jest jednak wykluczone, że - o ile zainteresuje się projektem - zagra zupełnie innego bohatera - Stu Redmana, pierwszego człowieka, u którego odkryto odporność na śmiertelny zarazek.

Za kamerą "The Stand" ma stanąć Josh Boone ("Gwiazd naszych wina").

McConaugheya będziemy mogli niedługo oglądać w "Interstellar" Christophera Nolana.

"Bastion" był już raz przeniesiony na ekran - jako czteroodcinkowy miniserial z Garym Sinise'em w jednej z głównych ról. Produkcję zrealizowano w 1994 roku.

d15g500
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15g500
d15g500