Trwa ładowanie...
d4g3eot

Matthew Perry nie dawał znaku życia od miesięcy. W końcu zwrócił się do fanów

W połowie sierpnia pojawiła się informacja o nagłej operacji, którą przebył serialowy Chandler z "Przyjaciół". Wygląda na to, że upadły gwiazdor najgorsze ma już za sobą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matthew Perry skończył niedawno 49 lat
Matthew Perry skończył niedawno 49 lat (Getty Images)
d4g3eot

"Trzy miesiące w szpitalnym łóżku. Zaliczone" – napisał na Twitterze, przerywając pięciomiesięczne milczenie w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że tuż przed 49. urodzinami (19 sierpnia) Perry'ego prasa rozpisywała się o jego problemach zdrowotnych i nagłej operacji w związku z perforacją żołądkowo-jelitową.

d4g3eot

- Jest wdzięczny za troskę, ale prosi o uszanowanie prywatności w trakcie powrotu do zdrowia – mówił prasie reprezentant aktora. Sam Perry unikał kontaktu z mediami i fanami. Jego ostatni wpis na Twitterze pochodził z końca marca.

Matthew Perry od dawna zmaga się z chorobą alkoholową i uzależnieniem od leków. Aktor nie przypomina już wesołego Chandlera Binga i nie utrzymuje dobrych stosunków z serialowymi przyjaciółmi.

O swoich uzależnieniach opowiedział otwarcie w 2015 r. Przyznał, że w 1997 i 2001 r. był na odwyku, dodając: "W 28 dni nie da się rozwiązać problemu, z którym borykasz się od 30 lat".

Facebook.com

W najgorszym momencie uzależnienia Perry wypijał dziennie prawie litr wódki i zażywał 30 tabletek przeciwbólowych. Fani serialu na pewno zauważyli dawne zmagania gwiazdora - w niektórych sezonach aktor wyglądał zdrowo, w innych był drastycznie wychudzony lub miał nadwagę. W wywiadach wspominał, że wielu dni zdjęciowych nie pamięta. Wszystko ze względu na nałóg.

Czy przebyta operacja i długa rekonwalescencja zmienią jego życiowe priorytety? Mamy taką nadzieję i życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

d4g3eot

Podziel się opinią

Share

d4g3eot

d4g3eot