WP

Meg Ryan i Billy Crystal znowu razem. "Kiedy Harry poznał Sally" ma już 30 lat

"Kiedy Harry poznał Sally" to niezapomniana komedia romantyczna z przełomu lat 80. i 90. Meg Ryan i Billy Crystal, którzy zagrali w niej tytułowe role, spotkali się na imprezie z okazji okrągłej rocznicy premiery.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meg Ryan i Billy Crystal 30 lat po premierze "Kiedy Harry poznał Sally"
Meg Ryan i Billy Crystal 30 lat po premierze "Kiedy Harry poznał Sally" (Getty Images)
WP

W 1989 r. na ekrany amerykańskich kin wszedł film "Kiedy Harry poznał Sally", który przyniósł odtwórcom głównych ról pierwsze nominacje do Złotego Globu. To miłosna opowieść o dwójce bohaterów, których życiowe drogi krzyżują się jeszcze w czasach studenckich. Początkowo nie pałają jednak do siebie wielką sympatią. Wszystko zmienia się, gdy tytułowi Harry i Sally spotykają się po latach.
Wówczas rodzi się między nimi wyjątkowe uczucie.

Obejrzyj: Aktorzy "To właśnie miłość". Tak teraz wyglądają

WP

Z okazji 30. rocznicy premiery Meg Ryan i Billy Crystal pozowali razem na czerwonym dywanie przed hollywoodzkim TCL Chinese Theatre.

Meg Ryan, która skończy w tym roku 58 lat, bardzo rzadko pojawia się na ekranie. W 2015 r. próbowała swoich sił jako reżyserka ("Ithaca"), ale wszystko wskazuje na to, że najlepsze lata ma już za sobą.

Materiały prasowe
Podziel się

Z kolei Billy Crystal skończył niedawno 71 lat i ani myśli o przechodzeniu na emeryturę. Niedawno można go było oglądać w dramacie "Untogether", na premierę czekają cztery kolejne filmy i seriale z jego udziałem.

WP

Zobacz także: Najlepsze komedie romantyczne - ranking TOP 10

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP