Trwa ładowanie...
dfgmv5f
Aktualności

''Miejski Kowboj'': Nathalie Kelley w głównej roli

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Miejski Kowboj'': Nathalie Kelley w głównej roli
dfgmv5f

W wyprodukowanej przez Fox serialowej wersji "Miejskiego kowboja" Nathalie Kelley, gwiazda "UnREAL", zagra główną rolę żeńską.

Kalley wcieli się w rolę Gaby, postaci, dla której pierwowzorem była Sissy z filmu Jamesa Bridgesa. Na ekranie towarzyszyć jej będzie Alfonso Herrera w roli Kyle'a, współczesnego odpowiednika Buda, którego w latach 80. zagrał John Travolta.

W obsadzie znalazła się również Lindsey Gort znana z "Pamiętników Carrie". Aktorka wystąpi jako Pam, piękna córka jednej z najważniejszych rodzin w Houston. Wraz z Gaby będzie rywalizowała o uczucie Kyle'a.

dfgmv5f

"Urban Cowboy" ma opowiadać o parze młodych kochanków - Kyle'u i Gaby - i ich pogoni za marzeniami. Gaby to niezależna i obrotna córka właściciela Gilley's, popularnego baru w Houston. Obecnie studiuje w Dallas, jednak podczas wizyty w domu dowiaduje się, że jej ojciec choruje, a rodzinny biznes pogrążony jest w długach. Jest zdeterminowana, by zawalczyć o utrzymanie baru. W międzyczasie rozwija się w niej uczcie do Kyle'a, popularnego ujeżdżacza byków wykorzystywanego przez szefów karteli narkotykowych.

W pilocie wystąpią również: Bryana Salaz jako siostra Kyle'a, Edward James Olmos jako jego ojciec i Jim Belushi jako ojciec Gaby.

Odcinek pilotażowy wyreżyseruje i napisze Craig Brewer. Wśród producentów znalazł się również Robert Evans znany z filmowej wersji "Kowboja".

dfgmv5f

Podziel się opinią

Share
dfgmv5f
dfgmv5f