Trwa ładowanie...
miłość
29-07-2013 18:22

''Miłość'': na festiwalach oraz pokazy przedpremierowe filmu

''Miłość'': na festiwalach oraz pokazy przedpremierowe filmuŹródło: Gutek Film
d3mam2n
d3mam2n

Już 9 sierpnia na ekrany polskich kin wejdzie jeden z najgłośniejszych polskich filmów ostatniego roku - „Miłość” o legendarnym zespole jazzowym w reżyserii Filipa Dzierżawskiego.

To jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat, zwycięzca tegorocznego Krakowskiego Festiwalu Filmowego i laureat nagrody publiczności. Rozgrywająca się na przestrzeni dwóch dekad, pasjonująca opowieść o pięciu wybitnie uzdolnionych muzykach - Tymańskim, Trzasce, Możdżerze, Olterze i Sikale.

To też historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, rywalizacji, wielkich przyjaźni, konfliktów i rozczarowań. Pasjonujący film o pięciu przyjaciołach, którzy stworzyli zespół i zrobili muzyczną rewolucję.

Jeszcze przed kinową premierą publiczność będzie miała szansę zobaczyć „Miłość” na dwóch filmowych festiwalach. 2 sierpnia zostanie ona pokazana podczas odbywającego się w Kazimierzu Dolnym festiwalu Dwa Brzegi w sekcji Muzyka Moja Miłość.

d3mam2n

Reżyser filmu, Filip Dzierżawski, oraz Tymon Tymański będą gośćmi imprezy i spotkają się z widzami dzień później, 3 sierpnia w festiwalowym Cafe Kocham Kino. Spotkanie z nimi poprowadzi Grażyna Torbicka. Z kolei 3 i 5 sierpnia „Miłość” wyświetlana będzie na poznańskim festiwalu Transatlantyk, któremu szefuje Jan A.P. Kaczmarek.

Pozostałe pokazy przedpremierowe odbędą się w następujących miastach:
Wrocław – Kino Nowe Horyzonty – 02.08, g. 20:00

Kraków – Kino Pod Baranami – 02.08, godz. 19:00

Szczecin – Kino Pionier – 02.08, godz. 20:30

Katowice – Kino Światowid – 03.08, godz. 12:30

d3mam2n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mam2n