Trwa ładowanie...

Miłość, szmaragd i krokodyl Shawna Levy'ego

Share
Miłość, szmaragd i krokodyl Shawna Levy'ego
Źródło: megafon.pl
d2wj96s

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że planowana jest realizacja nowej wersji przeboju "Miłość, szmaragd i krokodyl". Wszystko wskazuje na to, że projekt jednak nie trafi do kin, a na mały ekran, pod postacią serialu.

Stacja NBC połączyła siły z Markiem Friedmanem i Shawnem Levym, którzy zajmą się produkcją cyklu. Jeśli Levy'emu starczy czasu, najprawdopodobniej stanie także za jego kamerą. W oryginalnym filmie przygodowym z 1984 roku Kathleen Turner wcieliła się w postać pisarki Joan Wilder, która wyrusza w podróż do Kolumbii, aby odnaleźć zaginioną siostrę. Na miejscu bohaterka poznaje amerykańskiego awanturnika Jacka Coltona, z którym wyrusza na poszukiwanie skarbu. W roli zawadiackiego łowcy przygód wystąpił wówczas Michael Douglas.

Tym razem główną bohaterką będzie odnosząca sukcesy, ale niespełniona kobieta, która wraz z pewnym kochającym ryzyko podróżnikiem wyrusza w cotygodniowe misje mające na celu odnalezienie jej zaginionego brata.

Shawn Levy ma na koncie przeboje "Noc w muzeum" i "Nocna randka". 14 października w polskich kinach zagości jego nowe dzieło, "Giganci ze stali".

d2wj96s

Podziel się opinią

Share
d2wj96s
d2wj96s