Trwa ładowanie...
d20aqdz

Mimo nałogu zagra świętego. Borys Szyc w sztuce Jana Pawła II

Borys Szyc niedługo wystąpi w sztuce napisanej przez papieża Jana Pawła II. Aktor wcieli się w świętego Brata Alberta Chmielowskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mimo nałogu zagra świętego. Borys Szyc w sztuce Jana Pawła II
(ONS.pl)
d20aqdz

Kilka miesięcy temy Borys Szyc wyznał, że ma problem z alkoholem. Jak twierdzi "Fakt" związek z Justyną Jeger-Nagłowską pomógł aktorowi uporać się z nałogiem. Dzięki temu, Szyc otrzymuje więcej propozycji. Jak donosi "Dobry Tydzień" aktor ma się wcielić w rolę świętego Brata Alberta Chmielowskiego.

- Ważna jest duchowa przemiana, której ulega bohater. Szyc też jej doświadczył. Od razu o nim pomyśleliśmy. Jest teraz innym człowiekiem niż kilka lat temu - słowa osoby z produkcji przytacza "Dobry Tydzień".

W połowie października mają rozpocząć się zdjęcia do spektaklu Teatru Telewizji "Brat naszego Boga" wg sztuki Karola Wojtyły.

d20aqdz

Do tej pory Borys Szyc nie zbyt często pojawiał się na planie zdjęciowym. Ostatnią większą rolę dostał w filmie "Dżej Dżej" w 2014 roku, który nie przypadł do gustu widzom. W tym roku pijawił się w filmach takich jak: "Pokot" oraz "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Kolejne filmy z udziałem Szyca oczekują na swoją premierę. Będą to: "Listy do M. 3", "Serce nie sługa" i "Zimna wojna".

Borys Szyc na planie filmu "Serce nie sługa":

d20aqdz

Podziel się opinią

Share
d20aqdz
d20aqdz