Trwa ładowanie...
d3muloy
Aktualności

Minionek zatrzymany za usiłowanie włamania

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Minionek zatrzymany za usiłowanie włamania
(East news)
d3muloy

Policjanci z Golubia-Dobrzynia ustalili i zatrzymali 45-latka, który usiłował włamać się do jednej z firm na terenie gminy. Mężczyzna postanowił przebrać się w strój bajkowego Minionka, aby nikt go nie rozpoznał. Zatrzymany usłyszał już zarzuty.

W sobotę (5.12.2015) dyżurny golubsko-dobrzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że do jednej z firm na terenie gminy Golub-Dobrzyń, ktoś usiłował się włamać. Nieznany sprawca na szczęście nie pokonał solidnych antywłamaniowych drzwi, ale je uszkodził.

Kryminalni, którzy zajęli się sprawą na podstawie zgromadzonych materiałów wytypowali podejrzewanego. Wczoraj (07.12.2015) zatrzymali mieszkańca gminy. Mężczyzna wraz ze strojem bajkowym, został doprowadzony do jednostki. Sądził, że jak się przebierze za postać Minionka, to na pewno nikt go nie rozpozna, jednak się mylił!

d3muloy

Kilka godzin później 45-latek usłyszał zarzut usiłowania włamania i uszkodzenia mienia. Podejrzany już wkrótce stanie przed sądem.

Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat, natomiast za uszkodzenie mienia do 5 lat pozbawienia wolności.

Premiera filmu "Minionki" odbyła się 26 czerwca 2015 roku.

d3muloy

Podziel się opinią

Share

d3muloy

d3muloy