Trwa ładowanie...
minionki rozrabiają
27-06-2013 19:06

''Minionki rozrabiają'': Poznajcie wszystkich bohaterów

''Minionki rozrabiają'': Poznajcie wszystkich bohaterówŹródło: UIP
d2xin47
d2xin47

Teraz, kiedy Gru głównie zajmuje się przygotowywaniem niezbyt strawnych galaretek i dżemów, pojawiają się wokół niego nowi przyjaciele (i kilku wrogów). Oto informacje na temat starych i nowych graczy zaludniających świat Gru:

Gru (Steve Carell /Marek Robaczewski), jeden z największych na świecie złoczyńców, zrezygnował z dawnego życia i stara się być idealnym ojcem. Zwykle nieustraszony, Gru musi stawić czoła wyzwaniom związanym z dorastaniem dziewczynek i próbom umówienia się na randkę. Obie te rzeczy zupełnie wyprowadzają go z równowagi.

* Lucy (Kristen Wiig /Izabella Bukowska-Chądzyńska)* to przebiegła agentka wspólnie z Gru ścigająca wyjątkowo niebezpiecznego przestępcę. Uwielbia zaskakiwać Gru dziwacznymi gadżetami i umiejętnościami sztuk walki będącymi kombinacją jujitsu, Krav Maga i krumpingu. W przeciwieństwie do Gru nie jest w stanie powstrzymać wybuchów radości i ekscytacji, co często sprawia, że niepotrzebnie zwraca na siebie uwagę... szczególnie podczas działań pod przykrywką. Lucy dotrzymuje tempa Gru, mimo swoich 15-centymetrowych obcasów.

Margo (Miranda Cosgrove /Magdalena Wasylik) – najstarsza córka Gru. Jest odpowiedzialna, opiekuje się siostrami i utrzymuje rodzinę w komplecie. Teraz, kiedy dorasta, jej głównym zajęciem jest esemesowanie do przyjaciół. Margo zaczyna też interesować się chłopcami, co doprowadza Gru do pasji.

Edith (Dana Gaier/Helena Englert) – średnia córka Gru. Wyjątkowo psotna i sarkastyczna. Częściej prosi o wybaczenie niż o pozwolenie. Przechodzi fazę fascynacją ninja i szuka możliwości wzięcia udziału w tajnych akcjach Gru. Uwielbia psikusy i zabawę gadżetami dr Nefario.

d2xin47

* Agnes (Elsie Fisher/Lena Ignatjew-Zielonka)* – najmłodsza córka Gru. Ma obsesję na punkcie jednorożców i wszystkiego, co puszyste. Jest urocza, a kiedy się przytula jest w stanie stopić serce najtwardszego złoczyńcy.

Dr Nikczemnik (Russell Brand/Zbigniew Konopka) – bardzo, bardzo stary i szalony naukowiec. Traci słuch i przypadkowo konstruuje broń, co ma wyjątkowo destrukcyjne konsekwencje. Teraz, kiedy Gru zajęty jest byciem tatą, dr Nefario zaczyna tęsknić za starymi, dobrymi czasami, kiedy zajmowali się głównie czynieniem zła.

Lojalne, żółte i wydające nieartykułowane dźwięki, Minionki (Pierre Coffin i Chris Renaud/Michał Skarżyński) uwielbiają psoty i chaos prawie tak bardzo jak banany. Bywają nieprzewidywalne, ciekawskie i niezwykle słodkie. Bardzo ze sobą konkurują, co powoduje liczne bójki. Jeśli jednak ktoś próbuje skrzywdzić rodzinę Gru, stają się jej srogimi obrońcami.

* Demonki (Pierre Coffin i Chris Renaud/Mi)* to fioletowe, kudłate i jeszcze bardziej głupiutkie wersje szczęśliwych, żółtych Minionków Gru. Są niezniszczalnymi, bezmyślnymi maszynami do jedzenia, które nie tylko są w stanie zjeść wszystko z lodówki, ale także samą lodówkę!

d2xin47

El Macho (Benjamin Bratt/Miłogost Reczek) – najbardziej okrutny, niebezpieczny i jak sugeruje to jego imię przesadnie demonstrujący swoją męskość złoczyńca. Taki właśnie był El Macho... do chwili, kiedy wpłynął na rekinie do krateru aktywnego wulkanu mając na sobie 250 funtów dynamitu. Jego ciała nigdy nie odnaleziono, a jedyne, co po nim pozostało to kępka osmalonych włosów z klatki piersiowej.

* Eduardo (Benjamin Bratt)* – ciepły i czarujący flirciarz, właściciel restauracji Salsa & Salsa, którego pełen pasji latynoski taniec sprawia, że kobiety w jego towarzystwie omdlewają. Posiada obezwładniającą osobowość, która ustępuje tylko jego wcięciu w pasie. Ale czy Eduardo nie jest tak naprawdę numerem jeden na liście złoczyńców ściganych przez Ligę?

Antonio (Moises Arias/Mateusz Narloch) to bystry, zbuntowany i pewny siebie syn Eduardo. Tak jak ojciec uwielbia dziewczyny. Kiedy Margo spotyka go w centrum handlowym i ich wzrok się spotyka... jest już po wszystkim. Antonio odwzajemnia uczucia dziewczyny i ma zamiar postawić się nadopiekuńczemu Gru, aby być bliżej dziewczyny, którą kocha.

d2xin47

Floyd (Ken Jeong/Mieczysław Morański) jest jednym z właścicieli lokali w centrum handlowym będącym pod obserwacją Gru i Lucy. Prowadzi Klub Przeszczepów Włosów dla Mężczyzn i wie jak sprawić, aby Gru był bardziej atrakcyjny dla kobiet. Dziwaczny wygląd Floyda być może kryje jego bardzo mroczne wnętrze.

• Kyle to pies obronny Gru o nieznanej rasie będącej kombinacją pitbulla i piranii. Kiedy po raz pierwszy spotyka dziewczynki, myśli tylko o tym, żeby je zjeść. Teraz nie wyobraża sobie bez nich życia.

d2xin47
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xin47