Trwa ładowanie...
d9ifbu2

Miss Agent 2: Uzbrojona i urocza

Najnowsze informacje
3.4
(1738 głosów)
Oceń:
d9ifbu2

Załamana po skończonym romansie i sfrustrowana problemami w pracy, Gracie (Sandra Bullock) po namowie szefa niechętnie zgadza się pracować dla FBI w jedyny w tej sytuacji możliwy sposób: ufryzowana i wystrojona na potrzeby serii talk szołów jako medialna "twarz FBI".

Jest to do tej pory największe osiągnięcie działu PR w historii Agencji, która postanawia opublikować zdjęcia swojej dziewczyny z plakatu i ponownie ukazać jej wdzięki szerokiej publiczności. Sława, choć początkowo przyjmowana z oporami, szybko zaczyna podobać się Gracie, która zaczyna trochę zbyt poważnie traktować swoją nową rolę.

Jej partnerka Sam Fuller, twarda, ambitna agentka, która zdecydowanie nie należy do największych fanów Gracie, pierwsza zauważy, że rozpieszczona gwiazda FBI zmienia się w "Barbie z FBI".

Ale gdy Cheryl, najlepsza przyjaciółka Gracie, zwyciężczyni wyborów miss zostanie porwana w Las Vegas, u Gracie znów włącza się instynkt policjantki. Nie chcąc stracić najcenniejszego nabytku FBI, zwierzchnicy zabraniają jej mieszać się i nakazują Sam pilnować jej, powierzając lokalnej FBI dowodzenie akcją ratowniczą...

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9ifbu2
d9ifbu2
d9ifbu2