Trwa ładowanie...
d237zvb

"Mission: Impossible". Henry Czerny powróci w kolejnych częściach filmu

Twórcy dwóch pierwszych części "Mission: Impossible" mają niemałą niespodziankę dla fanów serii. Po ponad 20 latach od premiery pierwszej odsłony filmu powróci Eugene Kittridge, w którego wcieli się Henry Czerny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Mission: Impossible". Henry Czerny powróci w kolejnej odsłonie filmu
"Mission: Impossible". Henry Czerny powróci w kolejnej odsłonie filmu (Getty Images)
d237zvb

Aktualnie trwają prace nad siódmą i ósmą częścią "Mission: Impossible", a pierwsze informacje dotyczące nadchodzących produkcji wychodzą na jaw. Reżyser dwóch najnowszych odsłon filmu, Christopher McQuarrie, zapowiedział za pośrednictwem Twittera, że na ekrany powróci Henry Czerny, który ponownie wcieli się w Eugene’a Kittridge’a.

"Nie da się uciec od przeszłości" - napisał McQuarrie.

Henry Czerny wystąpił w roli Eugene’a Kittridge’a tylko w pierwszej części “Mission: Impossible” z 1996 r. Odgrywana przez niego postać była dyrektorem pierwszego oddziału Impossible Mission, a także przeciwnikiem Ethana Hunta.

Premiera siódmej części "Mission: Impossible" jest zapowiadana na lipiec 2021 r., z kolei ósma na sierpień 2022 r. Wiemy też, że obsadzie pojawią się takie nazwiska jak Tom Cruise, a także Hayley Atwell, Shea Whigham, Pom Klementieff czy Nicholas Hoult.

d237zvb

Podziel się opinią

Share
d237zvb
d237zvb